MNG KARGO Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası


MNG KARGO

Müşteri hizmetleri numarası:

444 06 06

MNG KARGO Hakkında:

MNG Kargo Yurtiçi ve Yurtdışı Taşımacılık A.Ş.


2003 yılında kurulan MNG Kargo 800’den fazla şubesi, 7 tanesi Teknolojik Aktarma Merkezi olmak üzere toplam 25 aktarma merkezi, 14 bölge müdürlüğü, 6500’ü kendi bünyesinde, 3500’ü ise acentelerinde olmak üzere 10000’e yakın çalışanı, 3000 kara taşıma aracı ile hizmet vermektedir. MNG Kargo, Türkiye’nin bir ucundan diğer ucuna ve dünyada 220 farklı ülkede, günde 700 bin adrese dünya standartlarında hizmet ulaştıran Türkiye’nin lider kargo şirketlerindendir.


Sektörde ilk Teknolojik Aktarma Merkezlerine sahip kargo şirketi olan MNG Kargo, bu teknoloji sayesinde saatte 65 bin kargoyu yüksek hızda ayrıştırıp, el değmeden hatasız olarak hat araçlarına yükleyerek, hasarsız teslimat sağlamaktadır.


2000 yılından bu yana Türkiye’ye 5 milyar dolardan fazla yatırım getirmeyi başaran Turkven’in danışmanlığını yaptığı kurumsal yatırımcılar ve başta Haydar Sancak ile Suat Sancak olmak üzere, Sancak Ailesi 2017 yılında MNG Kargo’yu satın almıştır.


Türkiye’de kargo taşımacılığı sektörünün gelişiminde başrol oynayan, dünya standartlarındaki hizmet anlayışı ile ülkemiz taşımacılık sektörüne çağdaş dinamikler kazandırmış olan MNG Kargo güçlenen sermaye yapısıyla teknolojik yatırımlarına devam etmektedir.

Yorumlar (1 yorum) Yorum yaz

444 06 06 telefon no için yorumlar:


Belirsiz | @anonim yazdı (3 yıl önce)

Kesinlikle dolandırıcı değildir MNG kargonun kendine has bir numarasıdır. Bu numara ile kargonuzu ve diğer işlemleri sorgulaya bilirsiniz.

Yukarıdaki bilgiler kullanıcılardan gelen yorumlardır. Siz de 4440606 numaralı telefon tarafından arandıysanız telefon numarası ile ilgili yorum yazabilirsiniz.