AFAD kime ait? - AFAD neden arar, AFAD kimin?

Bu SMS gönderici arayankim.net tarafından doğrulanmıştır.

AFAD adlı / numaralı sms göndericisi şu firmaya aittir:
Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı

arayankim.net topluluğunun yorumlarına göre bu sms güvenli bir mesajdır.

Yorumlar (3 yorum) Yorum yaz

AFAD sms için yorumlar:

Bilgilendirme | @anonim yazdı(2 ay önce)

17 Ağustos nedeni ile sürekli mesaj gönderiyor. Sabah 7 de mesaj atmış az önce yine bir mesaj attılar.

Bilgilendirme | @anonim yazdı(2 ay önce)

Az öncede böyle bir mesaj attılar Bugun 17 Agustos, hatirlatiyoruz! Afet aninda yardima ihtiyac duyabilecek bebek, cocuk, yasli ve incinebilir gruplara destek olunmalidir. B003

Bilgilendirme | @anonim yazdı(2 ay önce)

Sabahtan beri 3 tane mesaj attılar Bugun 17 Agustos, hatirlatiyoruz! Afet aninda yollar, acil yardim araclari icin bos birakilmalidir. Gerekmedikce ozel aracla yola cikilmamalidir. B003

Yukarıdaki bilgiler kullanıcılardan gelen yorumlardır. AFAD numaralı telefon size sms gönderdiyse telefon numarası ile ilgili yorum yazabilirsiniz.

Makaleler

Aşağıda telefon üzerinden yapılan dolandırıcılık girişimlerinden nasıl korunursunuz, gelen bir telefon araması dolandırıcılık mı nasıl anlayabilirsiniz konuları ile alakalı yazıları bulabilirsiniz.

Yukarıda AFAD telefon numarası ile ilgili kullanıcı yorumlarını bulabilirsiniz. Eğer bu numaranın sahibiyseniz bize iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

Bu sayfa AFAD telefon numarası ile ilgili yorumları içermektedir. Yorumlarınız sizin gibi bu numara tarafından aranan diğer insanlara yardımcı olacaktır. Eğer siz de bu numara tarafından aranıyorsanız bununla ilgili yorumunuzu yazarak başka insanlara yardımcı olabilirsiniz.

Bu sayfa AFAD neden arar, AFAD kime ait, beni neden aramış sorularına cevap bulabilmek için oluşturulmuştur.
İlgili telefon numarası tarafından aranan kullanıcı deneyimlerin paylaşılması, şikayetlerin ilgili telefon sahiplerine iletilmesi ve kullanıcıları dolandırıcılık girişimlerinden korunması için tasarlanmıştır. Hakaret, küfür içeren yorumlar doğrudan silinecektir.