AMERIKNKLTR kime ait? - AMERIKNKLTR neden arar, AMERIKNKLTR kimin?

Bu sms göndericisi arayankim.net tarafından henüz doğrulanmadı.

arayankim.net topluluğunun yorumlarına göre bu sms güvenilmez bir mesajdır.

Yorumlar (3 yorum) Yorum yaz

AMERIKNKLTR sms için yorumlar:

Pazarlama | @anonim yazdı(4 ay önce)

Bugün bana da bu mesaj geldi 7 den 70'e yeni dönem yabanci dil egitimlerimiz basliyor. Erken kayit firsatlari icin 02122127212 www.maslakamerikankultur.com.tr sms iptal AK12 4607 gndr. B273

Pazarlama | @anonim yazdı(4 ay önce)

7 den 70'e yeni dönem yabanci dil egitimlerimiz basliyor. Erken kayit firsatlari icin 02122127212 www.maslakamerikankultur.com.tr sms iptal AK12 4607 gndr. B273

Dolandırıcı | @anonim yazdı(4 ay önce)

KİM OLDUĞUNU BİLMİYORUM BUGÜN BANA MESAJ ATTI

Yukarıdaki bilgiler kullanıcılardan gelen yorumlardır. AMERIKNKLTR numaralı telefon size sms gönderdiyse telefon numarası ile ilgili yorum yazabilirsiniz.

Makaleler

Aşağıda telefon üzerinden yapılan dolandırıcılık girişimlerinden nasıl korunursunuz, gelen bir telefon araması dolandırıcılık mı nasıl anlayabilirsiniz konuları ile alakalı yazıları bulabilirsiniz.

Yukarıda AMERIKNKLTR telefon numarası ile ilgili kullanıcı yorumlarını bulabilirsiniz. Eğer bu numaranın sahibiyseniz bize iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

Bu sayfa AMERIKNKLTR telefon numarası ile ilgili yorumları içermektedir. Yorumlarınız sizin gibi bu numara tarafından aranan diğer insanlara yardımcı olacaktır. Eğer siz de bu numara tarafından aranıyorsanız bununla ilgili yorumunuzu yazarak başka insanlara yardımcı olabilirsiniz.

Bu sayfa AMERIKNKLTR neden arar, AMERIKNKLTR kime ait, beni neden aramış sorularına cevap bulabilmek için oluşturulmuştur.
İlgili telefon numarası tarafından aranan kullanıcı deneyimlerin paylaşılması, şikayetlerin ilgili telefon sahiplerine iletilmesi ve kullanıcıları dolandırıcılık girişimlerinden korunması için tasarlanmıştır. Hakaret, küfür içeren yorumlar doğrudan silinecektir.