avgmzesak kime ait? - avgmzesak neden arar, avgmzesak kimin?

Bu sms göndericisi arayankim.net tarafından henüz doğrulanmadı.

arayankim.net topluluğunun yorumlarına göre bu sms güvenilmez bir mesajdır.

Yorumlar (2 yorum) Yorum yaz

avgmzesak sms için yorumlar:

Şüpheli | @anonim yazdı(2 hafta önce)

Beni onayınız olan kargonun almadığınız takdirde firma hakkınızda yasal işlem başlatılacak diye mesaj attılar busahista kendinin avukat olduğunu yazmış

Belirsiz | @anonim yazdı(2 hafta önce)

Beni kendi onayınıza gönderilmiş olan kargonun

Yukarıdaki bilgiler kullanıcılardan gelen yorumlardır. avgmzesak numaralı telefon size sms gönderdiyse telefon numarası ile ilgili yorum yazabilirsiniz.

Makaleler

Aşağıda telefon üzerinden yapılan dolandırıcılık girişimlerinden nasıl korunursunuz, gelen bir telefon araması dolandırıcılık mı nasıl anlayabilirsiniz konuları ile alakalı yazıları bulabilirsiniz.

Yukarıda avgmzesak telefon numarası ile ilgili kullanıcı yorumlarını bulabilirsiniz. Eğer bu numaranın sahibiyseniz bize iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

Bu sayfa avgmzesak telefon numarası ile ilgili yorumları içermektedir. Yorumlarınız sizin gibi bu numara tarafından aranan diğer insanlara yardımcı olacaktır. Eğer siz de bu numara tarafından aranıyorsanız bununla ilgili yorumunuzu yazarak başka insanlara yardımcı olabilirsiniz.

Bu sayfa avgmzesak neden arar, avgmzesak kime ait, beni neden aramış sorularına cevap bulabilmek için oluşturulmuştur.
İlgili telefon numarası tarafından aranan kullanıcı deneyimlerin paylaşılması, şikayetlerin ilgili telefon sahiplerine iletilmesi ve kullanıcıları dolandırıcılık girişimlerinden korunması için tasarlanmıştır. Hakaret, küfür içeren yorumlar doğrudan silinecektir.