BYEDZ kime ait? - BYEDZ neden arar, BYEDZ kimin?

Bu sms göndericisi arayankim.net tarafından henüz doğrulanmadı.

arayankim.net topluluğunun yorumlarına göre bu sms güvenilmez bir mesajdır.

Yorumlar (3 yorum) Yorum yaz

BYEDZ sms için yorumlar:

Dolandırıcı | @anonim yazdı(1 ay önce)

Surekli mesaj atiyor Beklenen Kampanya ! Elbiseler , Bluzlar , Pijamalar ve Dahasi 1 ALANA 1 BEDAVA ! Hemen Tikla : ByEdz.Com sms iptal : https://bit.do/ecgd6?38af8 B115

Dolandırıcı | @anonim yazdı(1 ay önce)

Kimdir nedir bilmiyorum ama aşağıdaki gibi mesaj attı HESABINA 125 TL YUKLEDIK ! Elbiseden Ayakkabiya Tum Urunlerde Kullanabilirsin ! Firsata Tikla --> www.byedz.com smsiptal:https://bit.do/ecgd6?38af8 B115

Dolandırıcı | @anonim yazdı(1 ay önce)

HESABINA 125 TL YUKLEDIK ! Elbiseden Ayakkabiya Tum Urunlerde Kullanabilirsin ! Firsata Tikla --> www.byedz.com smsiptal:https://bit.do/ecgd6?38af8 B115

Yukarıdaki bilgiler kullanıcılardan gelen yorumlardır. BYEDZ numaralı telefon size sms gönderdiyse telefon numarası ile ilgili yorum yazabilirsiniz.

Makaleler

Aşağıda telefon üzerinden yapılan dolandırıcılık girişimlerinden nasıl korunursunuz, gelen bir telefon araması dolandırıcılık mı nasıl anlayabilirsiniz konuları ile alakalı yazıları bulabilirsiniz.

Yukarıda BYEDZ telefon numarası ile ilgili kullanıcı yorumlarını bulabilirsiniz. Eğer bu numaranın sahibiyseniz bize iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

Bu sayfa BYEDZ telefon numarası ile ilgili yorumları içermektedir. Yorumlarınız sizin gibi bu numara tarafından aranan diğer insanlara yardımcı olacaktır. Eğer siz de bu numara tarafından aranıyorsanız bununla ilgili yorumunuzu yazarak başka insanlara yardımcı olabilirsiniz.

Bu sayfa BYEDZ neden arar, BYEDZ kime ait, beni neden aramış sorularına cevap bulabilmek için oluşturulmuştur.
İlgili telefon numarası tarafından aranan kullanıcı deneyimlerin paylaşılması, şikayetlerin ilgili telefon sahiplerine iletilmesi ve kullanıcıları dolandırıcılık girişimlerinden korunması için tasarlanmıştır. Hakaret, küfür içeren yorumlar doğrudan silinecektir.