GOKSUYASIN kime ait? - GOKSUYASIN neden arar, GOKSUYASIN kimin?

Bu sms göndericisi arayankim.net tarafından henüz doğrulanmadı.

arayankim.net topluluğunun yorumlarına göre bu sms güvenilmez bir mesajdır.

Yorumlar (2 yorum) Yorum yaz

GOKSUYASIN sms için yorumlar:

Dolandırıcı | @anonim yazdı(2 ay önce)

Aynı mesaj bana da az önce geldi...

Dolandırıcı | @anonim yazdı(2 ay önce)

az önce bu ad ile bana şöyle bir mesaj geldi: FIRMAMIZA TURKIYE GENELINDE BAY UYELER ALINACAKTIR. KAZANC ELDE ETMEK ICIN BASVURU YAPIN www.cbmajans.com siteye baktım jigolo sitesi. Dolandırıcılık girişimi oma ihtimali yüksek.

Yukarıdaki bilgiler kullanıcılardan gelen yorumlardır. GOKSUYASIN numaralı telefon size sms gönderdiyse telefon numarası ile ilgili yorum yazabilirsiniz.

Makaleler

Aşağıda telefon üzerinden yapılan dolandırıcılık girişimlerinden nasıl korunursunuz, gelen bir telefon araması dolandırıcılık mı nasıl anlayabilirsiniz konuları ile alakalı yazıları bulabilirsiniz.

Yukarıda GOKSUYASIN telefon numarası ile ilgili kullanıcı yorumlarını bulabilirsiniz. Eğer bu numaranın sahibiyseniz bize iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

Bu sayfa GOKSUYASIN telefon numarası ile ilgili yorumları içermektedir. Yorumlarınız sizin gibi bu numara tarafından aranan diğer insanlara yardımcı olacaktır. Eğer siz de bu numara tarafından aranıyorsanız bununla ilgili yorumunuzu yazarak başka insanlara yardımcı olabilirsiniz.

Bu sayfa GOKSUYASIN neden arar, GOKSUYASIN kime ait, beni neden aramış sorularına cevap bulabilmek için oluşturulmuştur.
İlgili telefon numarası tarafından aranan kullanıcı deneyimlerin paylaşılması, şikayetlerin ilgili telefon sahiplerine iletilmesi ve kullanıcıları dolandırıcılık girişimlerinden korunması için tasarlanmıştır. Hakaret, küfür içeren yorumlar doğrudan silinecektir.