gökyüzü kargo kime ait? - gökyüzü kargo neden arar, gökyüzü kargo kimin?

Bu sms göndericisi arayankim.net tarafından henüz doğrulanmadı.

arayankim.net topluluğunun yorumlarına göre bu sms güvenilmez bir mesajdır.

Yorumlar (3 yorum) Yorum yaz

gökyüzü kargo sms için yorumlar:

Dolandırıcı | @anonim yazdı(9 ay önce)

Sn... M** T** mesafeli satış sözleşmesi onayınız ve ses kayıtlarınız altında sipariş verdiğiniz Samsung Galaxy S8 Plus akıllı cep telefonu+2 yıl KVK Türkiye garantisi içerikli PTT Kargo paketinizi bütün sesli ve yazılı bildirilere rağmen henüz teslim almadınız iş bu sözleşmenin 78/1 maddesi hükümlerinde 1. Fıkra bendi uyarınca hakkınızda yasal cayma bedeli olan 414 TL şahsınıza açılacak dosya ile avukat dahilinde icra takibi başlatılacaktır. Gün içinde paketinizi Akçaabat merkezi şubesinden alırsanız işlemler otomatik iptale düşer son ihtardır! B187

Dolandırıcı | @anonim yazdı(9 ay önce)

Alışverişlerinizde topladığınız 3200 ParaPuan ile Samsung Galaxy s8 akıllı cep telefonu hediye sipariş için: cep telefonuma yollanan mesaj art niyetli. PTT ile kutuda sabun yolluyorlar 299 TL'ye, sonra da. Sayın h, t, sipariş verdiğiniz Samsung Galaxy s8 Plus akıllı cep telefonu+2 yıl KVK Türkiye garantisi içerikli kargo paketiniz Alibeyköy postane şubesinde sizi beklemektedir 2 yıllık garanti işlemlerinizin onaylanması ve cihazınızın PTT şubesindeki yoğunluklardan herhangi bir zarar görmemesi için gün içinde 275175**700564 barkod no... İle bizzat teslimat sağlamanız önemle rica olunur. Cihaz garantiniz fatura ve irsaliye ile kontrol edildiğinden lütfen kutu ve faturanızı saklayınız PTT. a. s cebime gelen mesajlar 1 günde 10 defa bu şekilde mesaj attılar, gidip kargoyu almadım. B187.

Pazarlama | @anonim yazdı(9 ay önce)

Türk hava yolları kayıp eşya bürosu adı altında yapılan bir dolandırıcılık numarasına ulasamıyorsunuz telefon diye sıvı sabun yollanıyor PTT üstünden Türk hava yolları kayıp eşya bürosu nu aradım bizim böyle kampanyamız yok dexi

Yukarıdaki bilgiler kullanıcılardan gelen yorumlardır. gökyüzü kargo numaralı telefon size sms gönderdiyse telefon numarası ile ilgili yorum yazabilirsiniz.

Makaleler

Aşağıda telefon üzerinden yapılan dolandırıcılık girişimlerinden nasıl korunursunuz, gelen bir telefon araması dolandırıcılık mı nasıl anlayabilirsiniz konuları ile alakalı yazıları bulabilirsiniz.

Yukarıda gökyüzü kargo telefon numarası ile ilgili kullanıcı yorumlarını bulabilirsiniz. Eğer bu numaranın sahibiyseniz bize iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

Bu sayfa gökyüzü kargo telefon numarası ile ilgili yorumları içermektedir. Yorumlarınız sizin gibi bu numara tarafından aranan diğer insanlara yardımcı olacaktır. Eğer siz de bu numara tarafından aranıyorsanız bununla ilgili yorumunuzu yazarak başka insanlara yardımcı olabilirsiniz.

Bu sayfa gökyüzü kargo neden arar, gökyüzü kargo kime ait, beni neden aramış sorularına cevap bulabilmek için oluşturulmuştur.
İlgili telefon numarası tarafından aranan kullanıcı deneyimlerin paylaşılması, şikayetlerin ilgili telefon sahiplerine iletilmesi ve kullanıcıları dolandırıcılık girişimlerinden korunması için tasarlanmıştır. Hakaret, küfür içeren yorumlar doğrudan silinecektir.