Kargo ljtk kime ait? - Kargo ljtk neden arar, Kargo ljtk kimin?

Bu sms göndericisi arayankim.net tarafından henüz doğrulanmadı.

arayankim.net topluluğunun yorumlarına göre bu sms güvenilmez bir mesajdır.

Yorumlar (5 yorum) Yorum yaz

Kargo ljtk sms için yorumlar:

Bilgilendirme | @anonim yazdı(3 gün önce)

Поставщик высококачественных грузовых шин 315 80 R22.5 для самосвалов работающих в тяжелых эксплуатационных нагрузках <a href=https://ved-line.ru/supply/article_post/gruzovye-shiny-315-80-r22-5-torgovoj-marki-aplus>APLUS</a>

Şüpheli | @anonim yazdı(1 yıl önce)

KARGO LJTK yada KARGOM LJTK tarafından atılan MESAJLARA İNANMAYIN İTİBAR ETMEYİNİZ! AKSİ HALDE DOLANDIRILIRSINIZ! " FIRMAMIZ BUNYESINDE AYLIK 7.500TL - 25.000TL ARASI UCRETLE GERCEKTEN ISE IHTIYACI OLAN BAY ELEMAN ALIMI YAPILACAKTIR BASVURULAR: https://pvp.tc/kurumfirsat B279 " diye an itibariyle tarafıma mesaj attılar , DOLANDIRICI kanısına şuradan vardım, benim numaramı nereden elde ettiler? benim böyle bir talebim olmadı ki zaten yıllardır kamu kuruluşunda çalışıyorum, mesajda yönlendirilen site abuk subuk çakma bilgileri çalmaya yönelik site, şimdi gelelim bu durum onların yanına kalacak mı tabiki kalmayacak, kimse uğraşmak istemediği için adli olarak şikayette bulunmaz ama ben 6698 sayılı kanun ve akabinde birşeyler daha ekleyip bulunacağım ki kimseyi dolandırmaya, verilerini toplamaya, kullanmaya hakları yok! Kim olduğumu da bir güzel öğretirim..

Şüpheli | @anonim yazdı(1 yıl önce)

bugün de bay çalışan arıyoruz 7000-27000 TL maaş ödeyeceğiz diye mesaj attılar.

Şüpheli | @anonim yazdı(1 yıl önce)

Buram buram dolandiricilik kokuyor. Önceden 200 tl ye iphone veriyordu şimdi %70 indirimle ayakkabı. Yersen!!!

Şüpheli | @anonim yazdı(1 yıl önce)

KAMPANYA ! SPORTIVE OUTLET MAGAZADA NIKE AIRMAX MODEL SPOR AYAKKABILARI % 70 INDIRIMDE USTELIK KAPIDA ODEME ILE HEMEN SIPARIS ICIN: https://pubg.tc/NxmL B279

Yukarıdaki bilgiler kullanıcılardan gelen yorumlardır. Kargo ljtk numaralı telefon size sms gönderdiyse telefon numarası ile ilgili yorum yazabilirsiniz.

Makaleler

Aşağıda telefon üzerinden yapılan dolandırıcılık girişimlerinden nasıl korunursunuz, gelen bir telefon araması dolandırıcılık mı nasıl anlayabilirsiniz konuları ile alakalı yazıları bulabilirsiniz.

Yukarıda Kargo ljtk telefon numarası ile ilgili kullanıcı yorumlarını bulabilirsiniz. Eğer bu numaranın sahibiyseniz bize iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

Bu sayfa Kargo ljtk telefon numarası ile ilgili yorumları içermektedir. Yorumlarınız sizin gibi bu numara tarafından aranan diğer insanlara yardımcı olacaktır. Eğer siz de bu numara tarafından aranıyorsanız bununla ilgili yorumunuzu yazarak başka insanlara yardımcı olabilirsiniz.

Bu sayfa Kargo ljtk neden arar, Kargo ljtk kime ait, beni neden aramış sorularına cevap bulabilmek için oluşturulmuştur.
İlgili telefon numarası tarafından aranan kullanıcı deneyimlerin paylaşılması, şikayetlerin ilgili telefon sahiplerine iletilmesi ve kullanıcıları dolandırıcılık girişimlerinden korunması için tasarlanmıştır. Hakaret, küfür içeren yorumlar doğrudan silinecektir.