KORU kime ait? - KORU neden arar, KORU kimin?

Bu sms göndericisi arayankim.net tarafından henüz doğrulanmadı.

arayankim.net topluluğunun yorumlarına göre bu sms güvenilmez bir mesajdır.

Yorumlar (5 yorum) Yorum yaz

KORU sms için yorumlar:

Dolandırıcı | @anonim yazdı(1 ay önce)

Babanneme "Kayıp Eşya Bürosu S8 Leri 100Tl Den Satışa Çıkardı Almak Için"yazıp birde link koymuşlar babannem inanmıyor böyle şeylere birde güldü 100Tl tlye s8 olurmu diye :)))

Belirsiz | @anonim yazdı(9 ay önce)

sitede KAZANMAYA BAŞLA! Aylık kazancını arttırmak ister misin? Çevrendeki bayanları keşfet! yazıyor arkadaşlar girmeyin jigolo sitesiymiş.

Bilgilendirme | @anonim yazdı(9 ay önce)

koru dan mesaj geldi. Koru diye biri bana mesaj gönderdi telefonumda koru diye biri kayıtlı değil. Nedir kimdir anlayamadım.

Dolandırıcı | @anonim yazdı(9 ay önce)

Dolandırıcı inanmayın gelefona KORU diye mesaj atıyorlar. Siteye baktım milleti dolandırmak için oluşturulmuş bir tezgah. İş filan değil olay. Aman dikkatli olun inanmayın böylelerine. Herkese bu mesajı yoluyorlar. Milleti dolandırmak için cebindeki üç kuruşu göz diken şerefsizler bunlar

Dolandırıcı | @mustafa yazdı(9 ay önce)

Akşam akşam telefonuma KORU diye bir yerden şöyle bir mesaj geldi. "Türkiye geneli Yüksek gelirli iş garantili bay eleman alınacaktır. Basvuru formunu doldurun. www.olsun.xyz Nedir bu anlam veremedim. Son günlerde sürekli böyle mesajlar geliyor

Yukarıdaki bilgiler kullanıcılardan gelen yorumlardır. KORU numaralı telefon size sms gönderdiyse telefon numarası ile ilgili yorum yazabilirsiniz.

Makaleler

Aşağıda telefon üzerinden yapılan dolandırıcılık girişimlerinden nasıl korunursunuz, gelen bir telefon araması dolandırıcılık mı nasıl anlayabilirsiniz konuları ile alakalı yazıları bulabilirsiniz.

Yukarıda KORU telefon numarası ile ilgili kullanıcı yorumlarını bulabilirsiniz. Eğer bu numaranın sahibiyseniz bize iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

Bu sayfa KORU telefon numarası ile ilgili yorumları içermektedir. Yorumlarınız sizin gibi bu numara tarafından aranan diğer insanlara yardımcı olacaktır. Eğer siz de bu numara tarafından aranıyorsanız bununla ilgili yorumunuzu yazarak başka insanlara yardımcı olabilirsiniz.

Bu sayfa KORU neden arar, KORU kime ait, beni neden aramış sorularına cevap bulabilmek için oluşturulmuştur.
İlgili telefon numarası tarafından aranan kullanıcı deneyimlerin paylaşılması, şikayetlerin ilgili telefon sahiplerine iletilmesi ve kullanıcıları dolandırıcılık girişimlerinden korunması için tasarlanmıştır. Hakaret, küfür içeren yorumlar doğrudan silinecektir.