Nvi kime ait? - Nvi neden arar, Nvi kimin?

Bu sms göndericisi arayankim.net tarafından henüz doğrulanmadı.

arayankim.net topluluğunun yorumlarına göre bu sms güvenli bir mesajdır.

Yorumlar (3 yorum) Yorum yaz

Nvi sms için yorumlar:

Bilgilendirme | @anonim yazdı(1 ay önce)

Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü

Bilgilendirme | @anonim yazdı(1 ay önce)

www.nvi.gov.tr Web sonuçları Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü bu ad ile mesaj atiyor

Bilgilendirme | @Nvi yazdı(1 ay önce)

KADIN ACIL DESTEK UYGULAMASI (KADES)'I INDIRMEK IÇIN TIKLAYIN GOOGLE PLAY IÇIN; https://t.co/2yAwTTTrEF APP STORE IÇIN; https://t.co/uU5Z6TcEn3 TEK TUSLA SIDDETIN KARSISINDA, KADINLARIN YANINDAYIZ. IÇISLERI BAKANLIGI B016

Yukarıdaki bilgiler kullanıcılardan gelen yorumlardır. Nvi numaralı telefon size sms gönderdiyse telefon numarası ile ilgili yorum yazabilirsiniz.

Makaleler

Aşağıda telefon üzerinden yapılan dolandırıcılık girişimlerinden nasıl korunursunuz, gelen bir telefon araması dolandırıcılık mı nasıl anlayabilirsiniz konuları ile alakalı yazıları bulabilirsiniz.

Yukarıda Nvi telefon numarası ile ilgili kullanıcı yorumlarını bulabilirsiniz. Eğer bu numaranın sahibiyseniz bize iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

Bu sayfa Nvi telefon numarası ile ilgili yorumları içermektedir. Yorumlarınız sizin gibi bu numara tarafından aranan diğer insanlara yardımcı olacaktır. Eğer siz de bu numara tarafından aranıyorsanız bununla ilgili yorumunuzu yazarak başka insanlara yardımcı olabilirsiniz.

Bu sayfa Nvi neden arar, Nvi kime ait, beni neden aramış sorularına cevap bulabilmek için oluşturulmuştur.
İlgili telefon numarası tarafından aranan kullanıcı deneyimlerin paylaşılması, şikayetlerin ilgili telefon sahiplerine iletilmesi ve kullanıcıları dolandırıcılık girişimlerinden korunması için tasarlanmıştır. Hakaret, küfür içeren yorumlar doğrudan silinecektir.