Semt Kargo kime ait? - Semt Kargo neden arar, Semt Kargo kimin?

Bu sms göndericisi arayankim.net tarafından henüz doğrulanmadı.

arayankim.net topluluğunun yorumlarına göre bu sms güvenilmez bir mesajdır.

Yorumlar (2 yorum) Yorum yaz

Semt Kargo sms için yorumlar:

Dolandırıcı | @anonim yazdı(2 ay önce)

Semt Kargo adıyla SMS gönderiyorlar. SMS dolandırıcısı. Bana daha önce de samsung galaxy s8 plus ile alakalı sms gönderdiler. Bugün Semt Kargo adı ile ayakkabı markalarında indirim diye bir mesaj geldi. Sürekli farklı şekilde dolandırıcılık yapıyorlar dikkat edin.

Dolandırıcı | @anonim yazdı(2 ay önce)

ayakkabı markalarında indirim %70 gibi dolandırcılık içeren "pvp.tc/Floo" gibi şaçma bir linkle dolandırcılık faaliyeti yapmaktadır

Yukarıdaki bilgiler kullanıcılardan gelen yorumlardır. Semt Kargo numaralı telefon size sms gönderdiyse telefon numarası ile ilgili yorum yazabilirsiniz.

Makaleler

Aşağıda telefon üzerinden yapılan dolandırıcılık girişimlerinden nasıl korunursunuz, gelen bir telefon araması dolandırıcılık mı nasıl anlayabilirsiniz konuları ile alakalı yazıları bulabilirsiniz.

Yukarıda Semt Kargo telefon numarası ile ilgili kullanıcı yorumlarını bulabilirsiniz. Eğer bu numaranın sahibiyseniz bize iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

Bu sayfa Semt Kargo telefon numarası ile ilgili yorumları içermektedir. Yorumlarınız sizin gibi bu numara tarafından aranan diğer insanlara yardımcı olacaktır. Eğer siz de bu numara tarafından aranıyorsanız bununla ilgili yorumunuzu yazarak başka insanlara yardımcı olabilirsiniz.

Bu sayfa Semt Kargo neden arar, Semt Kargo kime ait, beni neden aramış sorularına cevap bulabilmek için oluşturulmuştur.
İlgili telefon numarası tarafından aranan kullanıcı deneyimlerin paylaşılması, şikayetlerin ilgili telefon sahiplerine iletilmesi ve kullanıcıları dolandırıcılık girişimlerinden korunması için tasarlanmıştır. Hakaret, küfür içeren yorumlar doğrudan silinecektir.