SISLIEAH kime ait? - SISLIEAH neden arar, SISLIEAH kimin?

Bu sms göndericisi arayankim.net tarafından henüz doğrulanmadı.

arayankim.net topluluğunun yorumlarına göre bu sms güvenli bir mesajdır.

Yorumlar (3 yorum) Yorum yaz

SISLIEAH sms için yorumlar:

Bilgilendirme | @Kenan yazdı(6 ay önce)

Biri numarasını yanlış verdi heralde. Bekleme salonuna geçin, tahlilleriniz çıktı, e reçeteniz Falan diye gün aşırı mesaj atıyorlar. Durdurmanın bir yolu yok mu bunu? En sonunda bu e reçeteyi gidip alıcam eczaneden o zaman gelip kendileri bulsun beni yeter yahu

Belirsiz | @Salih yazdı(1 yıl önce)

Degerli Hastamiz, Oncelikle gecmis olsun. Tetkik sonuclarinizi dinlenme alanindaki laboratuvar sonuc ekranlarindan takip edebilirsiniz. Sonuclariniz en kisa surede ekrana gelecektir. Saglikli gunler dileriz. B021

Bilgilendirme | @anonim yazdı(2 yıl önce)

Şişli Etfal Hastanesi laboratuvar sonuçlarını bu ad ile mesaj olarak yolluyor. Güvenilir mesaj.

Yukarıdaki bilgiler kullanıcılardan gelen yorumlardır. SISLIEAH numaralı telefon size sms gönderdiyse telefon numarası ile ilgili yorum yazabilirsiniz.

Makaleler

Aşağıda telefon üzerinden yapılan dolandırıcılık girişimlerinden nasıl korunursunuz, gelen bir telefon araması dolandırıcılık mı nasıl anlayabilirsiniz konuları ile alakalı yazıları bulabilirsiniz.

Yukarıda SISLIEAH telefon numarası ile ilgili kullanıcı yorumlarını bulabilirsiniz. Eğer bu numaranın sahibiyseniz bize iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

Bu sayfa SISLIEAH telefon numarası ile ilgili yorumları içermektedir. Yorumlarınız sizin gibi bu numara tarafından aranan diğer insanlara yardımcı olacaktır. Eğer siz de bu numara tarafından aranıyorsanız bununla ilgili yorumunuzu yazarak başka insanlara yardımcı olabilirsiniz.

Bu sayfa SISLIEAH neden arar, SISLIEAH kime ait, beni neden aramış sorularına cevap bulabilmek için oluşturulmuştur.
İlgili telefon numarası tarafından aranan kullanıcı deneyimlerin paylaşılması, şikayetlerin ilgili telefon sahiplerine iletilmesi ve kullanıcıları dolandırıcılık girişimlerinden korunması için tasarlanmıştır. Hakaret, küfür içeren yorumlar doğrudan silinecektir.