UYARSIS BTK kime ait? - UYARSIS BTK neden arar, UYARSIS BTK kimin?

Bu SMS gönderici arayankim.net tarafından doğrulanmıştır.

UYARSIS BTK adlı / numaralı sms göndericisi şu firmaya aittir:
Türkiye Ulusal Uyarı Sistemi (UYARSİS)

arayankim.net topluluğunun yorumlarına göre bu sms güvenli bir mesajdır.

Yorumlar (3 yorum) Yorum yaz

UYARSIS BTK sms için yorumlar:

Bilgilendirme | @anonim yazdı(3 ay önce)

Türkiye Ulusal Uyarı Sistemi (UYARSİS) mesajıdır. Ulaştırma Bakanlığı sms yolu ile vatandaşları UYARSIS BTK adı ile bilgilendirmektedir. 29 Ekim tarihinde herkese test mesajı geçilmiştir. Gönderici güvenilirdir.

Belirsiz | @Omer ateş yazdı(3 ay önce)

inmidir cinmidir kimdir belli değil neden msj gönderir rahatsız huzursuz oluyorum

Bilgilendirme | @anonim yazdı(3 ay önce)

29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun! B003 diye mesaj atti

Yukarıdaki bilgiler kullanıcılardan gelen yorumlardır. UYARSIS BTK numaralı telefon size sms gönderdiyse telefon numarası ile ilgili yorum yazabilirsiniz.

Makaleler

Aşağıda telefon üzerinden yapılan dolandırıcılık girişimlerinden nasıl korunursunuz, gelen bir telefon araması dolandırıcılık mı nasıl anlayabilirsiniz konuları ile alakalı yazıları bulabilirsiniz.

Yukarıda UYARSIS BTK telefon numarası ile ilgili kullanıcı yorumlarını bulabilirsiniz. Eğer bu numaranın sahibiyseniz bize iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

Bu sayfa UYARSIS BTK telefon numarası ile ilgili yorumları içermektedir. Yorumlarınız sizin gibi bu numara tarafından aranan diğer insanlara yardımcı olacaktır. Eğer siz de bu numara tarafından aranıyorsanız bununla ilgili yorumunuzu yazarak başka insanlara yardımcı olabilirsiniz.

Bu sayfa UYARSIS BTK neden arar, UYARSIS BTK kime ait, beni neden aramış sorularına cevap bulabilmek için oluşturulmuştur.
İlgili telefon numarası tarafından aranan kullanıcı deneyimlerin paylaşılması, şikayetlerin ilgili telefon sahiplerine iletilmesi ve kullanıcıları dolandırıcılık girişimlerinden korunması için tasarlanmıştır. Hakaret, küfür içeren yorumlar doğrudan silinecektir.