arayankim.net nedir?

Arayankim.net, özellikle şüpheli, reklam – pazarlama amaçlı telefon aramaları ile ilgili kullanıcıları bilgilendirmek için oluşturulmuş bir web sitesidir. Kullanıcılar diledikleri telefon numarası hakkında yorum yapabilir veya telefon numarası hakkında yazılmış yorumları okuyabilirler. Arayankim.net üyelik gerektirmeyen ücretsiz bir hizmettir.

Reklam amaçlı, istenmeyen aramalar spam olarak adlandırılır.

Spam aramalarda kullanıcının aranmakla ilgili rızası yoktur. Bu telefon aramalarını yapan şahıs veya firmalar telefon numaralarını yasal olmayan şekilde ele geçirirler ve sizleri telefonlarınızdan rahatsız ederler. Telefonunuzda kayıtlı olmayan herhangi bir numaradan arandığınızda bu numarayla ilgili bilgiye arayankim.net üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sizi arayan herhangi bir şüpheli telefon numarasını arayankim.net ana sayfası üzerindeki arama bölümünden arayabilirsiniz, bu numarayla ilgili yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Bu servis tamamen ücretsiz ve bilgi içindir.

Arayankim.net web sitesi spam yani istenmeyen aramalar, telefon üzerinden yapılan dolandırıcılık girişimleri, telefon ile yapılan pazarlama aramalarına dair kullanıcıları bilgilendirmek amaçlı hazırlanmıştır. Arayankim.net verileri kullanıcı yorumlarından oluşur. Dileyen herkes telefona gelen istenmeyen aramayı arayankim.net web sitesine ekleyebilir. Herhangi bir telefon numarasından gelen arama ile ilgili bilgi verebilir. Bu bilgiler daha sonra bu telefon numarası üzerinden aranan kullanıcılara yardımcı olacak, bilgi verecektir.

Arayankim.net SSL teknolojisini kullanır. Güçlü SHA2 ve 2048 bit şifreleme yöntemi ile sizin ve arayankim.net arasındaki tüm veriler şifrelenir.

Telefon numaramı nasıl doğrulatabilirim?


Eğer bir firma sahibiyseniz ve telefon numaranız doğrulanmış numara olarak görüntülensin istiyorsanız bize iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

Buradaki linke tıklayın iletişim açılan forma bilgilerinizi yazın. Telefon numaranızı ve web sitenizin adresini bize yazın.
Web siteniz üzerinden telefon numaranızı kontrol ettikten sonra telefon numaranızı doğrulanmış telefon numarası olarak göstermeye başlayacağız.