SMS / Kısa Mesaj kime ait?

SMS kime ait? Öğrenmek istediğiniz SMS gönderici adını / numarasını girin

Bu servis tamamen ücretsiz ve bilgi içindir. Arayankim.net web sitesi spam yani istenmeyen kısa mesajlar, telefon üzerinden yapılan dolandırıcılık girişimleri, telefon ile yapılan pazarlama sms gönderimlerine dair kullanıcıları bilgilendirmek amaçlı hazırlanmıştır. Arayankim.net verileri kullanıcı yorumlarından oluşur. Dileyen herkes telefona gelen istenmeyen mesajı arayankim.net web sitesine ekleyebilir. Herhangi gönderenden gelen sms ile ilgili bilgi verebilir. Bu bilgiler daha sonra bu sms gönderici adı ile arama yapan kullanıcılara yardımcı olacak, bilgi verecektir.

Son yapılan mesaj (sms) yorumları:

ICISLERIBAK (3 yorum)

Bilgilendirme Telefonda kendisini Polis Asker Savci olarak tanitip, ADINIZ FETO/PDY vb. TEROR ORGUTU SORUSTURMASINA KARISTI diyerek para ve altin isteyenlere inanmayin.B003 @anonim yazdı(1 hafta önce)

diğer yorumları oku

HADILIVE (2 yorum)

Bilgilendirme 500.000TL ödüllü bir ilke şahit ol! 31 Aralık 20:30 hadisine katıl sen de kazan! İndir: bit.ly/HadiYY Mrss:0883041128800014 SMSRET:7CO yazıp 4607 gndr B040 @anonim yazdı(3 hafta önce)

diğer yorumları oku

KOLAYGELSIN (3 yorum)

Bilgilendirme Sayın ***** Amazon Türkiye'den aldığınız E**** nolu gönderinizin teslimatını yapmak üzere 2 saat içinde adresinize geliyoruz. Adresinizde olduğunuzu teyit etmek ya da teslimat detaylarını değiştirmek için linke tıklayınız:http://ynk.at diye mesaj atan guzide firma @anonim yazdı(4 hafta önce)

diğer yorumları oku

KOLAYGELSIN (3 yorum)

Bilgilendirme Amazon siparislerimi getiren ve işini son derece düzgün yapan bir kargo firması. Dilerim bozulmadan böyle devam eder. Gelmeden iki saat once sms ya da telefonla haber vermeleri, evdevolup olmadiginiza dair onay almalari cok guzel @anonim yazdı(4 hafta önce)

diğer yorumları oku

GRATIS (1 yorum)

Bilgilendirme Aksam aksam 21 ARALIK EN UZUN GECEDE GRATİS.COM'A ÖZEL KAMPANYA!Gratis Kart'ınızla bu akşam 22.00 ve sabah 10.00 saatleri arası gratis.com 'dan yapacağınız 150TL ve üzeri alışverişinizde tüm indirimlere EK sepette 30TL İNDİRİM fırsatı sizi bekliyor. Keyifli alışverişler! Detay:http://b.link/gratis21 Bilgi:08502106900.SMS almamak için GRATIS RET yaz 7889a gönder.Mersis:0411035618802101 B016 diye mesaj atiyorlar. Hafta sonu aksam 10 da mesaj atmak da nedir??? @anonim yazdı(1 ay önce)

diğer yorumları oku

gökyüzü kargo (3 yorum)

Dolandırıcı Sn... M** T** mesafeli satış sözleşmesi onayınız ve ses kayıtlarınız altında sipariş verdiğiniz Samsung Galaxy S8 Plus akıllı cep telefonu+2 yıl KVK Türkiye garantisi içerikli PTT Kargo paketinizi bütün sesli ve yazılı bildirilere rağmen henüz teslim almadınız iş bu sözleşmenin 78/1 maddesi hükümlerinde 1. Fıkra bendi uyarınca hakkınızda yasal cayma bedeli olan 414 TL şahsınıza açılacak dosya ile avukat dahilinde icra takibi başlatılacaktır. Gün içinde paketinizi Akçaabat merkezi şubesinden alırsanız işlemler otomatik iptale düşer son ihtardır! B187 @anonim yazdı(1 ay önce)

diğer yorumları oku

gökyüzü kargo (3 yorum)

Dolandırıcı Alışverişlerinizde topladığınız 3200 ParaPuan ile Samsung Galaxy s8 akıllı cep telefonu hediye sipariş için: cep telefonuma yollanan mesaj art niyetli. PTT ile kutuda sabun yolluyorlar 299 TL'ye, sonra da. Sayın h, t, sipariş verdiğiniz Samsung Galaxy s8 Plus akıllı cep telefonu+2 yıl KVK Türkiye garantisi içerikli kargo paketiniz Alibeyköy postane şubesinde sizi beklemektedir 2 yıllık garanti işlemlerinizin onaylanması ve cihazınızın PTT şubesindeki yoğunluklardan herhangi bir zarar görmemesi için gün içinde 275175**700564 barkod no... İle bizzat teslimat sağlamanız önemle rica olunur. Cihaz garantiniz fatura ve irsaliye ile kontrol edildiğinden lütfen kutu ve faturanızı saklayınız PTT. a. s cebime gelen mesajlar 1 günde 10 defa bu şekilde mesaj attılar, gidip kargoyu almadım. B187. @anonim yazdı(1 ay önce)

diğer yorumları oku

gökyüzü kargo (3 yorum)

Pazarlama Türk hava yolları kayıp eşya bürosu adı altında yapılan bir dolandırıcılık numarasına ulasamıyorsunuz telefon diye sıvı sabun yollanıyor PTT üstünden Türk hava yolları kayıp eşya bürosu nu aradım bizim böyle kampanyamız yok dexi @anonim yazdı(1 ay önce)

diğer yorumları oku