SMS / Kısa Mesaj kime ait?

SMS kime ait? Öğrenmek istediğiniz SMS gönderici adını / numarasını girin

Bu servis tamamen ücretsiz ve bilgi içindir. Arayankim.net web sitesi spam yani istenmeyen kısa mesajlar, telefon üzerinden yapılan dolandırıcılık girişimleri, telefon ile yapılan pazarlama sms gönderimlerine dair kullanıcıları bilgilendirmek amaçlı hazırlanmıştır. Arayankim.net verileri kullanıcı yorumlarından oluşur. Dileyen herkes telefona gelen istenmeyen mesajı arayankim.net web sitesine ekleyebilir. Herhangi gönderenden gelen sms ile ilgili bilgi verebilir. Bu bilgiler daha sonra bu sms gönderici adı ile arama yapan kullanıcılara yardımcı olacak, bilgi verecektir.

Son yapılan mesaj (sms) yorumları:

4607 (1 yorum)

Dolandırıcı SUREKLI FARKLI SMSLER YOLLUYORLAR. IPTAL RED YAZMAMA RAGMEN DEFALARCA. BU KURUM KIM AMA RAHATSIZ ETMEYE DEVAM EDIYORLAR SIKAYETI HER KURUMA DENICEM. @anonim yazdı(4 gün önce)

diğer yorumları oku

BYEDZ (3 yorum)

Dolandırıcı Surekli mesaj atiyor Beklenen Kampanya ! Elbiseler , Bluzlar , Pijamalar ve Dahasi 1 ALANA 1 BEDAVA ! Hemen Tikla : ByEdz.Com sms iptal : https://bit.do/ecgd6?38af8 B115 @anonim yazdı(2 ay önce)

diğer yorumları oku

KORU (6 yorum)

Dolandırıcı Babanneme "Kayıp Eşya Bürosu S8 Leri 100Tl Den Satışa Çıkardı Almak Için"yazıp birde link koymuşlar babannem inanmıyor böyle şeylere birde güldü 100Tl tlye s8 olurmu diye :))) @anonim yazdı(2 ay önce)

diğer yorumları oku

BYEDZ (3 yorum)

Dolandırıcı Kimdir nedir bilmiyorum ama aşağıdaki gibi mesaj attı HESABINA 125 TL YUKLEDIK ! Elbiseden Ayakkabiya Tum Urunlerde Kullanabilirsin ! Firsata Tikla --> www.byedz.com smsiptal:https://bit.do/ecgd6?38af8 B115 @anonim yazdı(3 ay önce)

diğer yorumları oku

BYEDZ (3 yorum)

Dolandırıcı HESABINA 125 TL YUKLEDIK ! Elbiseden Ayakkabiya Tum Urunlerde Kullanabilirsin ! Firsata Tikla --> www.byedz.com smsiptal:https://bit.do/ecgd6?38af8 B115 @anonim yazdı(3 ay önce)

diğer yorumları oku

PhoneID (1 yorum)

Bilgilendirme Godaddy firması PhoneID adı ile sms gönderiyor. Tuhaf gerçekten ama yenilenmesi gereken alan adlarını PhoneID ile sms yolu ile bildirmeye başladı. Bu sabah ilk kez PhoneID adı ile Godaddy yenileme bildirimi aldım. Daha önce mail yolu ile gönderiyordu @anonim yazdı(3 ay önce)

diğer yorumları oku

Semt Kargo (2 yorum)

Dolandırıcı Semt Kargo adıyla SMS gönderiyorlar. SMS dolandırıcısı. Bana daha önce de samsung galaxy s8 plus ile alakalı sms gönderdiler. Bugün Semt Kargo adı ile ayakkabı markalarında indirim diye bir mesaj geldi. Sürekli farklı şekilde dolandırıcılık yapıyorlar dikkat edin. @anonim yazdı(3 ay önce)

diğer yorumları oku

Semt Kargo (2 yorum)

Dolandırıcı ayakkabı markalarında indirim %70 gibi dolandırcılık içeren "pvp.tc/Floo" gibi şaçma bir linkle dolandırcılık faaliyeti yapmaktadır @anonim yazdı(3 ay önce)

diğer yorumları oku