SMS / Kısa Mesaj kime ait?

SMS kime ait? Öğrenmek istediğiniz SMS gönderici adını / numarasını girin

Bu servis tamamen ücretsiz ve bilgi içindir. Arayankim.net web sitesi spam yani istenmeyen kısa mesajlar, telefon üzerinden yapılan dolandırıcılık girişimleri, telefon ile yapılan pazarlama sms gönderimlerine dair kullanıcıları bilgilendirmek amaçlı hazırlanmıştır. Arayankim.net verileri kullanıcı yorumlarından oluşur. Dileyen herkes telefona gelen istenmeyen mesajı arayankim.net web sitesine ekleyebilir. Herhangi gönderenden gelen sms ile ilgili bilgi verebilir. Bu bilgiler daha sonra bu sms gönderici adı ile arama yapan kullanıcılara yardımcı olacak, bilgi verecektir.

Son yapılan mesaj (sms) yorumları:

avgmzesak (3 yorum)

Belirsiz Beni de ayni sekilde aradilar. Hatta almam gereken ama almadigim icin yasal surece gidecek urunu(asla boyle bir urun yokmus aslinda), ne olduğunu bilmeden aman bosver deyip aldim. Aracim yok ama ben sadece cakmakligina takilarak calistigini anladigim sac duzlestiriciyi aldim. Aldiktan 3 gun sonra falan acinca ürünün ne oldugunu anladim. Kesinlikle boyle bir sipariste vermemistim. Aman ya basimin gozumun sadakasi olsun dedim. Haa bu arada iade icin bir iz, bir ibare yok gelen urunde. Kargo şirketini dahi hatirlamiyorum. Simdi beni ankara adliyesinden oldugunu söyleyen biri aradi. Ya yarim saate 3000 kusur odeyecegim ya da mahkeme olacak 23000 tl odeyeceksiniz dedi. Walla bana dava ne ise dosya no iletin, yarim saate İstanbuldan ankaraya gelemem. En iyisi avukatim arasin sizi dedim. Dava dosyasi yerine avgmzesak diye biryerden bugun mesaj gelmis. %50 indirim yapacaklarmis. Oyle yaziyor. Kendilerini arayip yarin ne oldugunu anlayayim. Bakalim, nasil bir sirket cikacak bu isin altindan. Inanilmaz bir plan bu. Cok merak ediyorum sonucu. @anonim yazdı(3 hafta önce)

diğer yorumları oku

453157082301 (1 yorum)

Şüpheli rebrand.ly Gönderilen mesaja sakın tıklamayın. Kredi kartı vs. hesap bilgilerinize erişebilir. Rehberinizdeki herkese mesaj gönderebilir. +453157082301 Dolandırıcı. @+453157082301 yazdı(1 ay önce)

diğer yorumları oku

CEV.SEH.BAK (6 yorum)

Şüpheli Eksoz muanem 2023 yilinakadar olmasına rağmen bana 28.05.2022 tarihinde bitiyor diye msj geldi aksi halde cezai işlem karşılaşmamak için yaptırınız diyor niye böyle bı msj geldi ne kadar güvenilir anlamadım. @Ziver yazdı(4 ay önce)

diğer yorumları oku

05526398440 (1 yorum)

Şüpheli Arkadaşlar bunlar Cennet Mahallesi'nde Yusufbey apartmanında insanları iş vaadiyle kandırıp parasını alan kişilerdir. İtibar etmeyiniz. @anonim yazdı(5 ay önce)

diğer yorumları oku

avgmzesak (3 yorum)

Şüpheli Beni onayınız olan kargonun almadığınız takdirde firma hakkınızda yasal işlem başlatılacak diye mesaj attılar busahista kendinin avukat olduğunu yazmış @anonim yazdı(5 ay önce)

diğer yorumları oku