SMS / Kısa Mesaj kime ait?

SMS kime ait? Öğrenmek istediğiniz SMS gönderici adını / numarasını girin

Bu servis tamamen ücretsiz ve bilgi içindir. Arayankim.net web sitesi spam yani istenmeyen kısa mesajlar, telefon üzerinden yapılan dolandırıcılık girişimleri, telefon ile yapılan pazarlama sms gönderimlerine dair kullanıcıları bilgilendirmek amaçlı hazırlanmıştır. Arayankim.net verileri kullanıcı yorumlarından oluşur. Dileyen herkes telefona gelen istenmeyen mesajı arayankim.net web sitesine ekleyebilir. Herhangi gönderenden gelen sms ile ilgili bilgi verebilir. Bu bilgiler daha sonra bu sms gönderici adı ile arama yapan kullanıcılara yardımcı olacak, bilgi verecektir.

Son yapılan mesaj (sms) yorumları:

4607 (3 yorum)

Belirsiz 4607 no kime ait.telefonumdan 4607 ye ILT iptal şeklinde mesaj gönderilmiş.Neden bu mesajı telefonumdan gönderdiler! Bu tür bir 4607 no uygulamasına karşıyım. @anonim yazdı(1 gün önce)

diğer yorumları oku

HADILIVE (9 yorum)

Şüpheli Hadi deki tüm bakiyen 1 nisanda silinecek, (benim böyle bir uygulamayla uzaktan yakından alakam olmadığı halde) paranı alt limitsiz beklemeden çekmek için son şans!. @Anonim7 yazdı(1 ay önce)

diğer yorumları oku

HADILIVE (9 yorum)

Şüpheli Hadi deki tüm bakiyen 1 nisanda silinecek, (benim böyle bir uygulamayla uzaktan yakından alakam olmadığı halde) paranı alt limitsiz beklemeden çekmek için son şans! @Anonim7 yazdı(1 ay önce)

diğer yorumları oku