SMS / Kısa Mesaj kime ait?

SMS kime ait? Öğrenmek istediğiniz SMS gönderici adını / numarasını girin

Bu servis tamamen ücretsiz ve bilgi içindir. Arayankim.net web sitesi spam yani istenmeyen kısa mesajlar, telefon üzerinden yapılan dolandırıcılık girişimleri, telefon ile yapılan pazarlama sms gönderimlerine dair kullanıcıları bilgilendirmek amaçlı hazırlanmıştır. Arayankim.net verileri kullanıcı yorumlarından oluşur. Dileyen herkes telefona gelen istenmeyen mesajı arayankim.net web sitesine ekleyebilir. Herhangi gönderenden gelen sms ile ilgili bilgi verebilir. Bu bilgiler daha sonra bu sms gönderici adı ile arama yapan kullanıcılara yardımcı olacak, bilgi verecektir.

Son yapılan mesaj (sms) yorumları:

TARIMORMAN (1 yorum)

Bilgilendirme Daha yesil bir Turkiye icin 11.11.2019 saat 11:11'de 81 ilde 11 milyon fidan dikiyoruz. Sen de www.gelecegenefes.com'a gel, gelecege bir nefes de sen ver. B003 diye mesaj atti @anonim yazdı(1 hafta önce)

diğer yorumları oku

UYARSIS BTK (3 yorum)

Bilgilendirme Türkiye Ulusal Uyarı Sistemi (UYARSİS) mesajıdır. Ulaştırma Bakanlığı sms yolu ile vatandaşları UYARSIS BTK adı ile bilgilendirmektedir. 29 Ekim tarihinde herkese test mesajı geçilmiştir. Gönderici güvenilirdir. @anonim yazdı(1 hafta önce)

diğer yorumları oku

ICISLERIBAK (1 yorum)

Bilgilendirme TELEFONLA ARAYARAK KENDINI ASKER, POLIS, SAVCI, HAKIM, VALI VE KAYMAKAM OLARAK TANITIP CESITLI TALEPLERDE BULUNAN SAHISLARI 156/155/112'YE BILDIRINIZ.B003 @anonim yazdı(1 ay önce)

diğer yorumları oku

AMERIKNKLTR (3 yorum)

Pazarlama Bugün bana da bu mesaj geldi 7 den 70'e yeni dönem yabanci dil egitimlerimiz basliyor. Erken kayit firsatlari icin 02122127212 www.maslakamerikankultur.com.tr sms iptal AK12 4607 gndr. B273 @anonim yazdı(1 ay önce)

diğer yorumları oku

AMERIKNKLTR (3 yorum)

Pazarlama 7 den 70'e yeni dönem yabanci dil egitimlerimiz basliyor. Erken kayit firsatlari icin 02122127212 www.maslakamerikankultur.com.tr sms iptal AK12 4607 gndr. B273 @anonim yazdı(1 ay önce)

diğer yorumları oku

OMERMURAT (4 yorum)

Belirsiz Dolandırıcı. Sakın aldanmayın. Para kazanacaksınız diye sizi donunuza kadar soyarlar. Soyduktan sonra bir de becerirlerse şaşırmayın! Toplumun bu kanserleri ile mücadele etmeyen yetkilileri Allah bildiği gibi yapsın. @anonim yazdı(2 ay önce)

diğer yorumları oku