SMS / Kısa Mesaj kime ait?

SMS kime ait? Öğrenmek istediğiniz SMS gönderici adını / numarasını girin

Bu servis tamamen ücretsiz ve bilgi içindir. Arayankim.net web sitesi spam yani istenmeyen kısa mesajlar, telefon üzerinden yapılan dolandırıcılık girişimleri, telefon ile yapılan pazarlama sms gönderimlerine dair kullanıcıları bilgilendirmek amaçlı hazırlanmıştır. Arayankim.net verileri kullanıcı yorumlarından oluşur. Dileyen herkes telefona gelen istenmeyen mesajı arayankim.net web sitesine ekleyebilir. Herhangi gönderenden gelen sms ile ilgili bilgi verebilir. Bu bilgiler daha sonra bu sms gönderici adı ile arama yapan kullanıcılara yardımcı olacak, bilgi verecektir.

Son yapılan mesaj (sms) yorumları:

05526398440 (10 yorum)

Şüpheli Arkadaşlar iş bahanesi ile beni aradılar daha sonra eğitim verilecek diye 350 TL hesaplarına yatırdım. İlk kez dolandirildim. Nolur itibar etmeyiniz. Merve ve Deniz isminde 2 kadın sizi arıyor. Kanmayın en kısa sürede ilgili yerlere şikayet edin. @anonim yazdı(6 ay önce)

diğer yorumları oku

05526398440 (10 yorum)

Belirsiz Bugün bende gittim normal de gittiğim yerleri önceden araştırırım fakat bu sefer sıra beklerken araştırdım ve cok sinirlendim. Hemen benimle bekleyen bir kız vardı yanıma gelmesini burda yazan yazıları okutturdum ve dolandırıcı olduklarını söyledim. Görüşmeye girdim Merve denen kişi kibardı ama yanına dolanan kişi şüphe uyandırıyordu zaten ilk girişte pos cihazından kıllanmış olmam da cabasıydı. DİKKATLİ OLUN. O kız benden sonra ne yaptı çok merak ettim. @anonim yazdı(7 ay önce)

diğer yorumları oku

05526398440 (10 yorum)

Şüpheli AZ ÖNCE BENİ ARADI BAYAN.. GAYET DÜZGÜN BİR DİKSİYON FAKAT ACELESİ VARDI. ŞÜPHE UYANDIRDI. TARAYINCA NUMARAYI GERÇEKLER ORTYA ÇIKTI. @ELİF yazdı(9 ay önce)

diğer yorumları oku