SMS / Kısa Mesaj kime ait?

SMS kime ait? Öğrenmek istediğiniz SMS gönderici adını / numarasını girin

Bu servis tamamen ücretsiz ve bilgi içindir. Arayankim.net web sitesi spam yani istenmeyen kısa mesajlar, telefon üzerinden yapılan dolandırıcılık girişimleri, telefon ile yapılan pazarlama sms gönderimlerine dair kullanıcıları bilgilendirmek amaçlı hazırlanmıştır. Arayankim.net verileri kullanıcı yorumlarından oluşur. Dileyen herkes telefona gelen istenmeyen mesajı arayankim.net web sitesine ekleyebilir. Herhangi gönderenden gelen sms ile ilgili bilgi verebilir. Bu bilgiler daha sonra bu sms gönderici adı ile arama yapan kullanıcılara yardımcı olacak, bilgi verecektir.

Son yapılan mesaj (sms) yorumları:

CEV.SEH.BAK (6 yorum)

Şüpheli Eksoz muanem 2023 yilinakadar olmasına rağmen bana 28.05.2022 tarihinde bitiyor diye msj geldi aksi halde cezai işlem karşılaşmamak için yaptırınız diyor niye böyle bı msj geldi ne kadar güvenilir anlamadım. @Ziver yazdı(3 ay önce)

diğer yorumları oku

05526398440 (1 yorum)

Şüpheli Arkadaşlar bunlar Cennet Mahallesi'nde Yusufbey apartmanında insanları iş vaadiyle kandırıp parasını alan kişilerdir. İtibar etmeyiniz. @anonim yazdı(3 ay önce)

diğer yorumları oku

avgmzesak (2 yorum)

Şüpheli Beni onayınız olan kargonun almadığınız takdirde firma hakkınızda yasal işlem başlatılacak diye mesaj attılar busahista kendinin avukat olduğunu yazmış @anonim yazdı(3 ay önce)

diğer yorumları oku

stvarlk (2 yorum)

Şüpheli Tipinde meymanet olmayan dolandırıcı pisliğin tekidir, devamlı pekeke ve fetö terör örgütleri propagandası yapıyor. @anonim yazdı(5 ay önce)

diğer yorumları oku