SMS / Kısa Mesaj kime ait?

SMS kime ait? Öğrenmek istediğiniz SMS gönderici adını / numarasını girin

Bu servis tamamen ücretsiz ve bilgi içindir. Arayankim.net web sitesi spam yani istenmeyen kısa mesajlar, telefon üzerinden yapılan dolandırıcılık girişimleri, telefon ile yapılan pazarlama sms gönderimlerine dair kullanıcıları bilgilendirmek amaçlı hazırlanmıştır. Arayankim.net verileri kullanıcı yorumlarından oluşur. Dileyen herkes telefona gelen istenmeyen mesajı arayankim.net web sitesine ekleyebilir. Herhangi gönderenden gelen sms ile ilgili bilgi verebilir. Bu bilgiler daha sonra bu sms gönderici adı ile arama yapan kullanıcılara yardımcı olacak, bilgi verecektir.

Son yapılan mesaj (sms) yorumları:

CEV.SEH.BAK (2 yorum)

Belirsiz 34RU2112 plakali aracinizin egzoz gazi emisyon olcumu 23/08/2021 tarihinde dolmustur. Cezai islemle karsilasmamak icin egzoz emisyon olcumunuzu yaptiriniz. Olcumunuzu randevu almaksizin yetkili egzoz gazi emisyon olcum istasyonlarinda gerceklestirebilirsiniz.Aracla ilginiz yoksa mesaji dikkate almayiniz. T.C. Cevre ve Sehircilik Bakanligi 03125863044 egzozdestek@csb.gov.tr B002.. Bana bu mesaj gönderiyorlar hiç alakam olmayan bir plaka nedir bu @Deniz yazdı(2 ay önce)

diğer yorumları oku

SISLIEAH (3 yorum)

Bilgilendirme Biri numarasını yanlış verdi heralde. Bekleme salonuna geçin, tahlilleriniz çıktı, e reçeteniz Falan diye gün aşırı mesaj atıyorlar. Durdurmanın bir yolu yok mu bunu? En sonunda bu e reçeteyi gidip alıcam eczaneden o zaman gelip kendileri bulsun beni yeter yahu @Kenan yazdı(6 ay önce)

diğer yorumları oku

4607 (6 yorum)

Belirsiz 4607 no kime ait.telefonumdan 4607 ye ILT iptal şeklinde mesaj gönderilmiş.Neden bu mesajı telefonumdan gönderdiler! Bu tür bir 4607 no uygulamasına karşıyım. @anonim yazdı(6 ay önce)

diğer yorumları oku