SMS / Kısa Mesaj kime ait?

SMS kime ait? Öğrenmek istediğiniz SMS gönderici adını / numarasını girin

Bu servis tamamen ücretsiz ve bilgi içindir. Arayankim.net web sitesi spam yani istenmeyen kısa mesajlar, telefon üzerinden yapılan dolandırıcılık girişimleri, telefon ile yapılan pazarlama sms gönderimlerine dair kullanıcıları bilgilendirmek amaçlı hazırlanmıştır. Arayankim.net verileri kullanıcı yorumlarından oluşur. Dileyen herkes telefona gelen istenmeyen mesajı arayankim.net web sitesine ekleyebilir. Herhangi gönderenden gelen sms ile ilgili bilgi verebilir. Bu bilgiler daha sonra bu sms gönderici adı ile arama yapan kullanıcılara yardımcı olacak, bilgi verecektir.

Son yapılan mesaj (sms) yorumları:

Kargo ljtk (9 yorum)

Dolandırıcı KARGO LJTK yada KARGOM LJTK tarafından atılan MESAJLARA İNANMAYIN İTİBAR ETMEYİNİZ! AKSİ HALDE DOLANDIRILIRSINIZ! " FIRMAMIZ BUNYESINDE AYLIK 7.500TL - 25.000TL ARASI UCRETLE GERCEKTEN ISE IHTIYACI OLAN BAY ELEMAN ALIMI YAPILACAKTIR BASVURULAR: https://pvp.tc/kurumfirsat B279 " diye an itibariyle tarafıma mesaj attılar , DOLANDIRICI kanısına şuradan vardım, benim numaramı nereden elde ettiler? benim böyle bir talebim olmadı ki zaten yıllardır kamu kuruluşunda çalışıyorum, mesajda yönlendirilen site abuk subuk çakma bilgileri çalmaya yönelik site, şimdi gelelim bu durum onların yanına kalacak mı tabiki kalmayacak, kimse uğraşmak istemediği için adli olarak şikayette bulunmaz ama ben 6698 sayılı kanun ve akabinde birşeyler daha ekleyip bulunacağım ki kimseyi dolandırmaya, verilerini toplamaya, kullanmaya hakları yok! Kim olduğumu da bir güzel öğretirim.. @anonim yazdı(1 hafta önce)

diğer yorumları oku

Kargo ljtk (9 yorum)

Dolandırıcı KAMPANYA ! SPORTIVE OUTLET MAGAZADA NIKE AIRMAX MODEL SPOR AYAKKABILARI % 70 INDIRIMDE USTELIK KAPIDA ODEME ILE HEMEN SIPARIS ICIN: https://pubg.tc/NxmL B279 @anonim yazdı(2 ay önce)

diğer yorumları oku

2300 (8 yorum)

Belirsiz 2309 sifrenizi ilgili alana giriniz.Kazandiran Sorular servisinin aylık ücreti vergiler dahil 28 TL'dir. Satinalma sozleşmesi icin tiklayiniz http://vftr.co/pmpcontent 2300 gönderdi bunlar hepsi dolandırıcı @anonim yazdı(2 ay önce)

diğer yorumları oku