SMS / Kısa Mesaj kime ait?

SMS kime ait? Öğrenmek istediğiniz SMS gönderici adını / numarasını girin

Bu servis tamamen ücretsiz ve bilgi içindir. Arayankim.net web sitesi spam yani istenmeyen kısa mesajlar, telefon üzerinden yapılan dolandırıcılık girişimleri, telefon ile yapılan pazarlama sms gönderimlerine dair kullanıcıları bilgilendirmek amaçlı hazırlanmıştır. Arayankim.net verileri kullanıcı yorumlarından oluşur. Dileyen herkes telefona gelen istenmeyen mesajı arayankim.net web sitesine ekleyebilir. Herhangi gönderenden gelen sms ile ilgili bilgi verebilir. Bu bilgiler daha sonra bu sms gönderici adı ile arama yapan kullanıcılara yardımcı olacak, bilgi verecektir.

Son yapılan mesaj (sms) yorumları:

KORU (6 yorum)

Dolandırıcı Babanneme "Kayıp Eşya Bürosu S8 Leri 100Tl Den Satışa Çıkardı Almak Için"yazıp birde link koymuşlar babannem inanmıyor böyle şeylere birde güldü 100Tl tlye s8 olurmu diye :))) @anonim yazdı(3 gün önce)

diğer yorumları oku

BYEDZ (5 yorum)

Dolandırıcı Kimdir nedir bilmiyorum ama aşağıdaki gibi mesaj attı HESABINA 125 TL YUKLEDIK ! Elbiseden Ayakkabiya Tum Urunlerde Kullanabilirsin ! Firsata Tikla --> www.byedz.com smsiptal:https://bit.do/ecgd6?38af8 B115 @anonim yazdı(1 hafta önce)

diğer yorumları oku

BYEDZ (5 yorum)

Dolandırıcı HESABINA 125 TL YUKLEDIK ! Elbiseden Ayakkabiya Tum Urunlerde Kullanabilirsin ! Firsata Tikla --> www.byedz.com smsiptal:https://bit.do/ecgd6?38af8 B115 @anonim yazdı(1 hafta önce)

diğer yorumları oku

PhoneID (1 yorum)

Bilgilendirme Godaddy firması PhoneID adı ile sms gönderiyor. Tuhaf gerçekten ama yenilenmesi gereken alan adlarını PhoneID ile sms yolu ile bildirmeye başladı. Bu sabah ilk kez PhoneID adı ile Godaddy yenileme bildirimi aldım. Daha önce mail yolu ile gönderiyordu @anonim yazdı(3 hafta önce)

diğer yorumları oku

Semt Kargo (2 yorum)

Dolandırıcı Semt Kargo adıyla SMS gönderiyorlar. SMS dolandırıcısı. Bana daha önce de samsung galaxy s8 plus ile alakalı sms gönderdiler. Bugün Semt Kargo adı ile ayakkabı markalarında indirim diye bir mesaj geldi. Sürekli farklı şekilde dolandırıcılık yapıyorlar dikkat edin. @anonim yazdı(3 hafta önce)

diğer yorumları oku

Semt Kargo (2 yorum)

Dolandırıcı ayakkabı markalarında indirim %70 gibi dolandırcılık içeren "pvp.tc/Floo" gibi şaçma bir linkle dolandırcılık faaliyeti yapmaktadır @anonim yazdı(3 hafta önce)

diğer yorumları oku

AFAD (3 yorum)

Bilgilendirme 17 Ağustos nedeni ile sürekli mesaj gönderiyor. Sabah 7 de mesaj atmış az önce yine bir mesaj attılar. @anonim yazdı(1 ay önce)

diğer yorumları oku

AFAD (3 yorum)

Bilgilendirme Az öncede böyle bir mesaj attılar Bugun 17 Agustos, hatirlatiyoruz! Afet aninda yardima ihtiyac duyabilecek bebek, cocuk, yasli ve incinebilir gruplara destek olunmalidir. B003 @anonim yazdı(1 ay önce)

diğer yorumları oku

AFAD (3 yorum)

Bilgilendirme Sabahtan beri 3 tane mesaj attılar Bugun 17 Agustos, hatirlatiyoruz! Afet aninda yollar, acil yardim araclari icin bos birakilmalidir. Gerekmedikce ozel aracla yola cikilmamalidir. B003 @anonim yazdı(1 ay önce)

diğer yorumları oku