SMS / Kısa Mesaj kime ait?

SMS kime ait? Öğrenmek istediğiniz SMS gönderici adını / numarasını girin

Bu servis tamamen ücretsiz ve bilgi içindir. Arayankim.net web sitesi spam yani istenmeyen kısa mesajlar, telefon üzerinden yapılan dolandırıcılık girişimleri, telefon ile yapılan pazarlama sms gönderimlerine dair kullanıcıları bilgilendirmek amaçlı hazırlanmıştır. Arayankim.net verileri kullanıcı yorumlarından oluşur. Dileyen herkes telefona gelen istenmeyen mesajı arayankim.net web sitesine ekleyebilir. Herhangi gönderenden gelen sms ile ilgili bilgi verebilir. Bu bilgiler daha sonra bu sms gönderici adı ile arama yapan kullanıcılara yardımcı olacak, bilgi verecektir.

Son yapılan mesaj (sms) yorumları:

Kargo ljtk (1 yorum)

Dolandırıcı KAMPANYA ! SPORTIVE OUTLET MAGAZADA NIKE AIRMAX MODEL SPOR AYAKKABILARI % 70 INDIRIMDE USTELIK KAPIDA ODEME ILE HEMEN SIPARIS ICIN: https://pubg.tc/NxmL B279 @anonim yazdı(1 ay önce)

diğer yorumları oku

2300 (8 yorum)

Belirsiz 2309 sifrenizi ilgili alana giriniz.Kazandiran Sorular servisinin aylık ücreti vergiler dahil 28 TL'dir. Satinalma sozleşmesi icin tiklayiniz http://vftr.co/pmpcontent 2300 gönderdi bunlar hepsi dolandırıcı @anonim yazdı(1 ay önce)

diğer yorumları oku

KARE CAGRI (41 yorum)

Dolandırıcı Sürekli mesaj geliyor. Asla tıklamam zaten çoğu atılan linkler genelde tefonun içine kadar girmek için yapılan tuzaklar😡😡 @anonim yazdı(2 ay önce)

diğer yorumları oku

KARE CAGRI (41 yorum)

Belirsiz 20000 tl kazandiracakmis yersen tabi. Bu ilk mesaj bana gelen . Bi kere daha gelirse butun hukuki haklarimi kullanacagim. Hani bu reklam mesajlari yasaklanmisti. Bitmediler bi @Mehmet yazdı(2 ay önce)

diğer yorumları oku