SMS / Kısa Mesaj kime ait?

SMS kime ait? Öğrenmek istediğiniz SMS gönderici adını / numarasını girin

Bu servis tamamen ücretsiz ve bilgi içindir. Arayankim.net web sitesi spam yani istenmeyen kısa mesajlar, telefon üzerinden yapılan dolandırıcılık girişimleri, telefon ile yapılan pazarlama sms gönderimlerine dair kullanıcıları bilgilendirmek amaçlı hazırlanmıştır. Arayankim.net verileri kullanıcı yorumlarından oluşur. Dileyen herkes telefona gelen istenmeyen mesajı arayankim.net web sitesine ekleyebilir. Herhangi gönderenden gelen sms ile ilgili bilgi verebilir. Bu bilgiler daha sonra bu sms gönderici adı ile arama yapan kullanıcılara yardımcı olacak, bilgi verecektir.

Son yapılan mesaj (sms) yorumları:

05373194426 (1 yorum)

Şüpheli HGS borcu olduğuna dair sms atıyor. SMS'te link bulunuyor. Linki tıklamak son derece tehlikelidir. Dolandırıcıların kullandığı bir numaradır. @anonim yazdı(3 ay önce)

diğer yorumları oku

05526398440 (10 yorum)

Şüpheli Arkadaşlar iş bahanesi ile beni aradılar daha sonra eğitim verilecek diye 350 TL hesaplarına yatırdım. İlk kez dolandirildim. Nolur itibar etmeyiniz. Merve ve Deniz isminde 2 kadın sizi arıyor. Kanmayın en kısa sürede ilgili yerlere şikayet edin. @anonim yazdı(1 yıl önce)

diğer yorumları oku