SMS / Kısa Mesaj kime ait?

SMS kime ait? Öğrenmek istediğiniz SMS gönderici adını / numarasını girin

Bu servis tamamen ücretsiz ve bilgi içindir. Arayankim.net web sitesi spam yani istenmeyen kısa mesajlar, telefon üzerinden yapılan dolandırıcılık girişimleri, telefon ile yapılan pazarlama sms gönderimlerine dair kullanıcıları bilgilendirmek amaçlı hazırlanmıştır. Arayankim.net verileri kullanıcı yorumlarından oluşur. Dileyen herkes telefona gelen istenmeyen mesajı arayankim.net web sitesine ekleyebilir. Herhangi gönderenden gelen sms ile ilgili bilgi verebilir. Bu bilgiler daha sonra bu sms gönderici adı ile arama yapan kullanıcılara yardımcı olacak, bilgi verecektir.

Son yapılan mesaj (sms) yorumları:

KORU (4 yorum)

Belirsiz sitede KAZANMAYA BAŞLA! Aylık kazancını arttırmak ister misin? Çevrendeki bayanları keşfet! yazıyor arkadaşlar girmeyin jigolo sitesiymiş. @anonim yazdı(2 hafta önce)

diğer yorumları oku

KORU (4 yorum)

Bilgilendirme koru dan mesaj geldi. Koru diye biri bana mesaj gönderdi telefonumda koru diye biri kayıtlı değil. Nedir kimdir anlayamadım. @anonim yazdı(2 hafta önce)

diğer yorumları oku

KORU (4 yorum)

Dolandırıcı Dolandırıcı inanmayın gelefona KORU diye mesaj atıyorlar. Siteye baktım milleti dolandırmak için oluşturulmuş bir tezgah. İş filan değil olay. Aman dikkatli olun inanmayın böylelerine. Herkese bu mesajı yoluyorlar. Milleti dolandırmak için cebindeki üç kuruşu göz diken şerefsizler bunlar @anonim yazdı(2 hafta önce)

diğer yorumları oku

KORU (4 yorum)

Dolandırıcı Akşam akşam telefonuma KORU diye bir yerden şöyle bir mesaj geldi. "Türkiye geneli Yüksek gelirli iş garantili bay eleman alınacaktır. Basvuru formunu doldurun. www.olsun.xyz Nedir bu anlam veremedim. Son günlerde sürekli böyle mesajlar geliyor @mustafa yazdı(2 hafta önce)

diğer yorumları oku

GOKSUYASIN (2 yorum)

Dolandırıcı az önce bu ad ile bana şöyle bir mesaj geldi: FIRMAMIZA TURKIYE GENELINDE BAY UYELER ALINACAKTIR. KAZANC ELDE ETMEK ICIN BASVURU YAPIN www.cbmajans.com siteye baktım jigolo sitesi. Dolandırıcılık girişimi oma ihtimali yüksek. @anonim yazdı(3 hafta önce)

diğer yorumları oku

ICISLERIBAK (3 yorum)

Bilgilendirme Telefonda kendisini Polis Asker Savci olarak tanitip, ADINIZ FETO/PDY vb. TEROR ORGUTU SORUSTURMASINA KARISTI diyerek para ve altin isteyenlere inanmayin.B003 @anonim yazdı(1 ay önce)

diğer yorumları oku

HADILIVE (2 yorum)

Bilgilendirme 500.000TL ödüllü bir ilke şahit ol! 31 Aralık 20:30 hadisine katıl sen de kazan! İndir: bit.ly/HadiYY Mrss:0883041128800014 SMSRET:7CO yazıp 4607 gndr B040 @anonim yazdı(1 ay önce)

diğer yorumları oku