SMS / Kısa Mesaj kime ait?

SMS kime ait? Öğrenmek istediğiniz SMS gönderici adını / numarasını girin

Bu servis tamamen ücretsiz ve bilgi içindir. Arayankim.net web sitesi spam yani istenmeyen kısa mesajlar, telefon üzerinden yapılan dolandırıcılık girişimleri, telefon ile yapılan pazarlama sms gönderimlerine dair kullanıcıları bilgilendirmek amaçlı hazırlanmıştır. Arayankim.net verileri kullanıcı yorumlarından oluşur. Dileyen herkes telefona gelen istenmeyen mesajı arayankim.net web sitesine ekleyebilir. Herhangi gönderenden gelen sms ile ilgili bilgi verebilir. Bu bilgiler daha sonra bu sms gönderici adı ile arama yapan kullanıcılara yardımcı olacak, bilgi verecektir.

Son yapılan mesaj (sms) yorumları:

05522972306 (3 yorum)

Bilgilendirme şüpheli ve belirsiz yazan arkadaşlara cevaben yazıyorum arayan kısı muhtemelen sızın daha once aradıgınız ulasamadıgız trafık kazaları hakkında bılgı almak ıstedıgınız kısı yanı numara guvenlı ve sorunsuz @anonim yazdı(1 ay önce)

diğer yorumları oku

05431594903 (8 yorum)

Şüpheli HGS Dolandırıcısı uzun zamandır bu yemi kullanıyorlar sakın linke tıklamayınn etrafınızı da uyarın inanmayın bu tür hiçbir mesaja @anonim yazdı(2 ay önce)

diğer yorumları oku

05431594903 (8 yorum)

Belirsiz Bu numara HGS borcunuz var diye mesaj atıp linke tıklanmasını istiyor. Av. Canan Ersöz ismini kullanıyor. Muhtemelen dolandırıcı. Çünkü benim HGS de bakiyem var zaten. Geçen de böyle bir mesaj gelmişti. @anonim yazdı(2 ay önce)

diğer yorumları oku

05445538541 (1 yorum)

Şüpheli Bu numara üzerinden mesaj atıldı. Adıma TCK-204 dosyası olduğunu söylüyor. Kontrol ettim böyle bir şey yok. İnanmayın. @anonim yazdı(2 ay önce)

diğer yorumları oku