SMS / Kısa Mesaj kime ait?

SMS kime ait? Öğrenmek istediğiniz SMS gönderici adını / numarasını girin

Bu servis tamamen ücretsiz ve bilgi içindir. Arayankim.net web sitesi spam yani istenmeyen kısa mesajlar, telefon üzerinden yapılan dolandırıcılık girişimleri, telefon ile yapılan pazarlama sms gönderimlerine dair kullanıcıları bilgilendirmek amaçlı hazırlanmıştır. Arayankim.net verileri kullanıcı yorumlarından oluşur. Dileyen herkes telefona gelen istenmeyen mesajı arayankim.net web sitesine ekleyebilir. Herhangi gönderenden gelen sms ile ilgili bilgi verebilir. Bu bilgiler daha sonra bu sms gönderici adı ile arama yapan kullanıcılara yardımcı olacak, bilgi verecektir.

Son yapılan mesaj (sms) yorumları:

KARE CAGRI (9 yorum)

Dolandırıcı Mesaj ile gönderilen linke girmeyin jigolo sitesi. Sözde kadınlarla tanışıp para kananacakmışsın. Keriz sanıyorlar milleti. Kare Çağrı nedir amk @anonim yazdı(1 hafta önce)

diğer yorumları oku

KARE CAGRI (9 yorum)

Dolandırıcı Korona ile mi upraşıcaz bu pevevenklerle ile mi uğraşıcaz. akşam akşam sinirlerimiz bozdular. İş yerini kapadık maaşlar bekliyor vergi ödenekecek dalga geçer gibi ACIL FIRMAMIZA HAFTALIK 20.000 TL KAZANCLI IS GARANTILI BAY ELEMANLAR ARANMAKTADIR. http://www.tanisma.xyz iptal icn www.kisa.link/MC26 B029 diye mesaj atıyorlar @anonim yazdı(1 hafta önce)

diğer yorumları oku

KARE CAGRI (9 yorum)

Dolandırıcı ACIL FIRMAMIZA HAFTALIK 20.000 TL KAZANCLI IS GARANTILI BAY ELEMANLAR ARANMAKTADIR. http://www.tanisma.xyz iptal icn www.kisa.link/MC26 B029 @anonim yazdı(1 hafta önce)

diğer yorumları oku

tunca kar (7 yorum)

Dolandırıcı Nedir bu Tunca Kar? Bana da Tunca Kar diye birinden mesaj geldi. 20 bin TL maaş filan diyor. Anlamadım o nasıl iş böyle. Böbreğimizi mi çalacaklar nedir @anonim yazdı(2 hafta önce)

diğer yorumları oku