SMS / Kısa Mesaj kime ait?

SMS kime ait? Öğrenmek istediğiniz SMS gönderici adını / numarasını girin

Bu servis tamamen ücretsiz ve bilgi içindir. Arayankim.net web sitesi spam yani istenmeyen kısa mesajlar, telefon üzerinden yapılan dolandırıcılık girişimleri, telefon ile yapılan pazarlama sms gönderimlerine dair kullanıcıları bilgilendirmek amaçlı hazırlanmıştır. Arayankim.net verileri kullanıcı yorumlarından oluşur. Dileyen herkes telefona gelen istenmeyen mesajı arayankim.net web sitesine ekleyebilir. Herhangi gönderenden gelen sms ile ilgili bilgi verebilir. Bu bilgiler daha sonra bu sms gönderici adı ile arama yapan kullanıcılara yardımcı olacak, bilgi verecektir.

Son yapılan mesaj (sms) yorumları:

KaracnKombi (1 yorum)

Pazarlama Surekli su mesaji atiyor YIL SONU KAMPANYASI KOMBI - PETEK ILACLI TEMIZLIK VE BAKIM SADECE = ( 150 TL ) 02126579403 ... EFECEL IPTAL LHWFF yaz 4609a gönder B302 @anonim yazdı(2 hafta önce)

diğer yorumları oku

Nvi (3 yorum)

Bilgilendirme www.nvi.gov.tr Web sonuçları Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü bu ad ile mesaj atiyor @anonim yazdı(1 ay önce)

diğer yorumları oku

Nvi (3 yorum)

Bilgilendirme KADIN ACIL DESTEK UYGULAMASI (KADES)'I INDIRMEK IÇIN TIKLAYIN GOOGLE PLAY IÇIN; https://t.co/2yAwTTTrEF APP STORE IÇIN; https://t.co/uU5Z6TcEn3 TEK TUSLA SIDDETIN KARSISINDA, KADINLARIN YANINDAYIZ. IÇISLERI BAKANLIGI B016 @Nvi yazdı(1 ay önce)

diğer yorumları oku