GARANTİ BBVA Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası


GARANTİ BBVA

Müşteri hizmetleri numarası:

444 03 33

GARANTİ BBVA Hakkında:

1946 yılında Ankara’da kurulan Garanti Bankası, 31 Mart 2019 tarihi itibarıyla 423 milyar Türk Lirası’nı aşan konsolide aktif büyüklüğü ile Türkiye'nin en büyük ikinci özel bankası konumunda. Garanti 2010 yılından bu yana ana hissedarı BBVA ile yaratılan sinerjiyle Türkiye ekonomisine değer katıyor. Banka, Haziran 2019 tarihinden itibaren  faaliyetlerini “Garanti BBVA” markasıyla sürdürüyor.


Kurumsal, ticari, KOBİ, bireysel, özel ve yatırım bankacılığı, ödeme sistemleri dahil olmak üzere bankacılık sektörünün tüm iş kollarında faaliyet gösteren Garanti BBVA, Hollanda ve Romanya’daki uluslararası iştiraklerinin yanı sıra bireysel emeklilik ve hayat sigortası, finansal kiralama, faktoring, yatırım ve portföy yönetimi alanlarındaki finansal iştirakleri ile entegre bir finansal hizmetler grubu.


31 Mart 2019 itibarıyla yurt içinde 922 şube, Kıbrıs’ta yedi, Malta’da bir olmak üzere yurt dışında sekiz şube, Düsseldorf ve Şangay’da birer temsilcilikten oluşan yaygın bir dağıtım ağı ve 18,295 çalışanıyla 16,7 milyon müşterisinin her türlü finansal ihtiyacına cevap veriyor. En son teknolojik altyapıya sahip 5,197 ATM, ödüllü Çağrı Merkezi, internet, mobil ve sosyal bankacılık platformlarıyla tüm kanallarda kesintisiz bir deneyim ve bütünleşik kanal kolaylığı sunuyor.


Tüm paydaşlarına değer yaratarak sürdürülebilir büyüme sağlamak hedefiyle ilerleyen Garanti BBVA, stratejisini, müşterilerine karşı her zaman “şeffaf”, “anlaşılır” ve “sorumlu” bir yaklaşımla, ihtiyaçlarına uygun ürün ve hizmetler sunarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmek ilkeleri üzerine yapılandırıyor. Sahip olduğu yetkin ve dinamik insan kaynağı, teknoloji alanındaki kesintisiz yatırımları, kalite ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden sunduğu inovatif ürün ve hizmetleri, Garanti BBVA’yi Türk bankacılık sektöründe lider bir konuma taşıyor.


Banka’nın vazgeçilmez değerlerini destekleyen ileri bir kurumsal yönetişim modeli uygulayan Garanti BBVA'nın  hakim ortağı, hisselerinin %49.85’ine sahip olan Banco Bilbao Vizcaya Argentaria S.A. (BBVA)’dır. Hisseleri Türkiye’de, depo sertifikaları İngiltere ve ABD’de işlem gören Garanti BBVA’nın Borsa İstanbul’daki halka açıklık fiili dolaşım oranı 31 Mart 2019 itibarıyla %50.07’tür.


Garanti BBVA’nın sürekli gelişen iş modelinin arkasında sorumlu ve sürdürülebilir kalkınma, müşteri deneyimi, çalışan mutluluğu, dijitalleşme, sermayenin optimum kullanımı ve verimlilik odaklı stratejik öncelikleri yer alıyor. Garanti BBVA’nın, müşterilerine sunduğu kişiselleştirilmiş çözümlerin ve zengin ürün yelpazesinin 323.2 milyar Türk Lirası değerinde kredi ve gayri nakdi kredi portföyüne ulaşmasında önemli bir payı bulunuyor. Garanti BBVA’nın sağlam aktif kalitesinden ödün vermeyerek, sermaye yaratarak, disiplinli ve sürdürülebilir büyüme stratejisi, Garanti BBVA’nın güçlü adımlarla ilerlemesini sağlıyor. Finansal ve finansal olmayan risklerin dünya standartlarındaki entegre yönetimiyle sağlanan etkin risk yönetimi ve yeni fırsatları yakalama konusundaki organizasyonel çevikliği sayesinde Garanti BBVA, tüm paydaşları için sürdürülebilir değer yaratıyor.


Bunların yanı sıra stratejik ortaklıkları, hem Garanti BBVA hem paydaşları tarafından öncelikli kabul edilen konulara odaklanan toplumsal programları ve etki yatırımı odaklı kredi kullandırımlarıyla Garanti BBVA, ortak değer yaratıyor ve pozitif değişimi destekliyor.

Yorumlar (8 yorum) Yorum yaz

444 03 33 telefon no için yorumlar:


Belirsiz | @anonim yazdı (1 yıl önce)

garanti bankası numarası

Şüpheli | @anonim yazdı (2 yıl önce)

kesinlikle müşteri temsilcisine bağlamıyor rezalet

Şüpheli | @anonim yazdı (3 yıl önce)

ADIM SOYADIM DOĞUM TARİHİMİ SORUP TEKLİFİM VAR DİYOR. YANLIŞ BİLGİ VERDİĞİM HALDE ISRAR EDİYOR. BANKA OLSA GÜVENLİĞİ GEÇEMEDİNİZ DER KAPATIR. MOBİLDEN BERABER KREDİ BAŞVURUSU YAPALIM DİYOR...

Bilgilendirme | @çikitamuz yazdı (4 yıl önce)

Garanti bankasına ait. Kredi vermek için zırt pırt arayıp duran tatlı sesli bayanlarla dolu.

Bilgilendirme | @anonim yazdı (4 yıl önce)

Garanti bankasi ariyor bana american express ile ilgili bilgi vermek icin arama geldi. Arada bir arayip bisi teklif ediyorlar. Guvenilir garanti bankasi numarasi

Bilgilendirme | @anonim yazdı (4 yıl önce)

Garanti bankasının telefon numarası, sıkıntı yok. Arayıp kredi kartı limitinizi yükseltelim mi diye sordular bu kadar.

Bilgilendirme | @anonim yazdı (4 yıl önce)

Garanti Bankasının numarası. Zırt pırt kredi için aradıklarından ya da American Express kart önerdiklerinden dolayı engelledim.

Belirsiz | @Cem yazdı (4 yıl önce)

Garanti BVA yani eski adıyla Garanti bankasinin numarası

Yukarıdaki bilgiler kullanıcılardan gelen yorumlardır. Siz de 4440333 numaralı telefon tarafından arandıysanız telefon numarası ile ilgili yorum yazabilirsiniz.