NETFLIX Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası


NETFLIX

Müşteri hizmetleri numarası:

0850 390 74 44

NETFLIX Hakkında:

NETFLIX NEDİR?


Netflix, üyelerinin çok çeşitli ödüllü dizileri, filmleri, belgeselleri ve daha fazlasını internete bağlı binlerce cihaz üzerinden izlemesini sağlayan bir yayın hizmetidir. Netflix'in tüm içeriğini reklamsız ve sınırsız olarak izleyebilirsiniz.  Netflix pek çok orijinal yapıma sahip dizi, film, belgesel izleme platformudur. Telefondan, bilgisayardan veya tabletten NEtflix üzerinden film izlemek mümkündür.


Netflix ücretli bir dijital platformdur.


NETFLIX MÜŞTERİ HİZMETLERİNE NASIL ULAŞABİLİRİM?

Netflix müşteri hizmetlerine telefon ve canlı destek üzerinden ulaşabilirsiniz.


  1. Netflix müşteri hizmetleri telefon numarası  08503907444  numaralı telefonu arayarak
  2. Web sitesinden canlı destek alarak.


Netflix'e telefon veya email ile ulaşmak mümkündür. Netflix müşteri hizmetleri telefon numarası 08503907444 numaralı telefondur. Aynı zamanda Netflix destek hattı olarak email  kullanılmamaktadır.


Netflix müşteri hizmetleri telefon numarası olan  08503907444 numaralı telefondan Pazartesi ve Pazar günleri arasında Türkçe olarak destek alabilirsiniz. Eğer ingilizce destek almak isterseniz haftanın 7 günü 24 saat destek mevcuttur.

Yine https://help.netflix.com/tr adresinden Netflix canlı sohbet üzerinden destek alabilirsiniz. Netflix sayfasına girdiğinizde sayfanın en alt bölümünde bulunan Canlı Sohbeti başlat butonuna basarak Netflix müşteri hizmetleri ile yazışabilirsiniz.


NetFlix müşteri destek hattından izleme sorunları, abonelik işlemleri, Netflix hesabınızla ilgili sorunlar konusunda destek alabilirsiniz. Yine Netflix abonelik başlatma, Netflix abonelik iptali gibi konularda da Netflix müşteri hizmetleri size yardımcı olacaktır.


Netflix müşteri hizmetlerine Google Play ve App Store üzerinden indireceğiniz Netflix yazılımı ile de ulaşabilirsiniz. Hatta uygulama üzerinden Netflix müşteri hizmetlerini ücretsiz olarak arayabilirsiniz.


Yorumlar (6 yorum) Yorum yaz

0850 390 74 44 telefon no için yorumlar:


Belirsiz | @anonim yazdı (1 ay önce)

Neflix pin 2 sefer yalnız girdim birşey olurmu

Belirsiz | @Ferhat dicle yazdı (1 ay önce)

Yilik üye olmak istiyorum

Bilgilendirme | @anonim yazdı (1 yıl önce)

50000 ysalmk hmdlh

Belirsiz | @anonim yazdı (4 yıl önce)

Ya arkadaş neden baglanamiuorum ben netfilkse kapatmak istiyorum Türkçe destek verilmiyor diyor sinir oldum iyice ya

Belirsiz | @anonim yazdı (4 yıl önce)

Ya arkadaş neden baglanamiuorum ben netfilkse kapatmak istiyorum Türkçe destek verilmiyor diyor sinir oldum iyice ya

Bilgilendirme | @anonim yazdı (4 yıl önce)

0850 390 74 44 numaralı telefon Netflix müşteri hizmetlerine aittir. Pazartesi - Pazar günleri arasında Türkçe destek almak mümkündür.

Yukarıdaki bilgiler kullanıcılardan gelen yorumlardır. Siz de 08503907444 numaralı telefon tarafından arandıysanız telefon numarası ile ilgili yorum yazabilirsiniz.