SAHİBİNDEN Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası


SAHİBİNDEN

Müşteri hizmetleri numarası:

0850 222 44 44

SAHİBİNDEN Hakkında:

Türkiye’nin ilan ve alışverişte ilk adresi sahibinden.com, 2000 yılında Aksoy Group bünyesinde hayata geçirildi. Bir e-ticaret sitesi olmanın ötesinde, ülkemizde e-ticaretin doğuşundan bugüne olan sürecin de temsilcisi olan sahibinden.com, Türkiye’nin en büyük elektronik ticaret ve ilan platformu olma özelliğini taşıyor.

sahibinden.com; 19. yılında ayda 46,4 milyon kullanıcının, 349,5 milyon kez ziyaret ederek, 10,8 milyar sayfa görüntülediği; 600’den fazla çalışanı, 5 milyondan fazla aktif ilanı ve on binlerce ürün çeşidiyle kendi faaliyet alanındaki standartların belirleyicisi olmaya devam ediyor.

Emlak, Vasıta, Alışveriş, İş Makineleri & Sanayi, Yedek Parça-Aksesuar-Donanım & Tuning, Hizmetler, İş İlanları, Hayvanlar Âlemi, Özel Ders Verenler ve Yardımcı Arayanlar olmak üzere toplam 10 kategoride hizmet veren sahibinden.com, İstanbul ve Ankara’da bulunan 2 adet veri merkezi, 1000’den fazla sunucu ve 14.52 gb/s veri aktarım hızıyla da Türkiye’nin en gelişmiş altyapı sistemlerinden birine sahip.

Yenilikçi ürün ve hizmetleri ile müşterilerine en kaliteli alışveriş deneyimini yaşatmak için sürekli kendisini yenileyen sahibinden.com, çalışmalarıyla ulusal ve uluslararası arenada çok sayıda ödülün de sahibi oldu.

sahibinden.com ayrıca İstanbul’daki genel merkezi Sahiplex ile Mayıs 2016 itibarıyla Türkiye’nin “Yeşil Ofis” seçilen ilk e-ticaret şirketi unvanını da kazandı.

İşine tutkuyla bağlı profesyonel insan kaynağı, güçlü teknolojik altyapısı ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile sahibinden.com, kullanıcılarının hayatlarına dokunarak değer yaratmak, hayallerine ulaşmalarına aracılık etmek ve en iyi deneyimleri yaşatmak için tüm gücüyle çalışmaya devam ediyor.

Yorumlar (3 yorum) Yorum yaz

0850 222 44 44 telefon no için yorumlar:


Pazarlama | @Gülcan Göncü yazdı (1 yıl önce)

Nergis. Canım. Oğlum. Telefon numarası adres iletişim çok mühim değil diğrulamaya çok seviyorum seni anla beni böyle istemedim ki bir saat düşünüyorsunuz sorusuna yüzde yüz ilacını zenginler için yaptık ya

Bilgilendirme | @anonim yazdı (4 yıl önce)

Sahibinden.com müşteri hizmetleri numarası

Bilgilendirme | @anonim yazdı (4 yıl önce)

Bu telefon numarası sahibinden.com adlı web sitesine aittir.

Yukarıdaki bilgiler kullanıcılardan gelen yorumlardır. Siz de 08502224444 numaralı telefon tarafından arandıysanız telefon numarası ile ilgili yorum yazabilirsiniz.