SÜRAT KARGO Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası


SÜRAT KARGO

Müşteri hizmetleri numarası:

0850 202 02 02

SÜRAT KARGO Hakkında:

2003 yılında kurulan Sürat Kargo, 2015 yılı itibariyle TMSF çatısı altında yönetim ve işleyişindeki köklü, yenilikçi, müşteri odaklı değişimiyle kısa zamanda sektörün en önemli oyuncuları arasında yerini aldı. Bugün, 16 bölge müdürlüğü, 24 aktarma merkezi, 700'den fazla şube, 4000 araçlık filosu, 1100 üzerinde mobil dağıtım alanı, 5000'i aşkın kadrosu ile Türkiye'nin her yerine ve dünyada 220'den fazla noktaya güvenle taşımaktadır.


 Süratli, kaliteli ve güvenilir bir hizmet anlayışı çerçevesinde, günün ticari koşullarına uyum sağlayan, teknolojiyi yakından takip eden, sosyal sorumluluk bilinci taşıyan, müşterilerinin ve çalışanlarının memnuniyetini arttırarak tercih edilen bir kargo şirketi olmak için çalışır.


Eğitim ve sürekli gelişimi önemseyen, şirketin değerlerini yürekten benimseyen uzman kadrosu ile süratli, kaliteli ve güvenilir hizmeti sunma ilkesiyle kargoculuğa yön veren sektörünün öncüsü olma hedefini taşır.

Yorumlar (6 yorum) Yorum yaz

0850 202 02 02 telefon no için yorumlar:


Bilgilendirme | @anonim yazdı (3 hafta önce)

sürat kargonun müşteri hizmetleri numarası

Şüpheli | @anonim yazdı (5 ay önce)

Telefonu açtım ve direk kapandı internette sürat kargo müşteri hizmetleri diyo ama müşteri hizmetlerine bile bağlamıyorlar kesinlikle

Şüpheli | @anonim yazdı (2 yıl önce)

Aradı ama açınca konuşmadı

Belirsiz | @SALDIRAY yazdı (2 yıl önce)

08502020202

Belirsiz | @anonim yazdı (3 yıl önce)

Siparisim teslim edildi diye sisteme kaydedilmiş ama teslim edilmedi magduriyetimin giderilecegine dair aradilar

Belirsiz | @Anonim yazdı (4 yıl önce)

Bu numara Sürat kargonun müşteri hizmetleri numarasıdır ve bu numara ile kargom nerede , ne zaman elime ulaşır gibi bir çok işlemi sora bilirsiniz. Kesinlikle dolandırıcı değildir

Yukarıdaki bilgiler kullanıcılardan gelen yorumlardır. Siz de 08502020202 numaralı telefon tarafından arandıysanız telefon numarası ile ilgili yorum yazabilirsiniz.