TTNET Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası


TTNET

Müşteri hizmetleri numarası:

444 14 44

TTNET Hakkında:

179 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan Türk Telekom, Türkiye’nin ilk entegre telekomünikasyon operatörüdür. Müşterilerin hızla değişen iletişim ve teknoloji ihtiyaçlarına en güçlü ve en doğru şekilde cevap verebilmek amacıyla 2015 yılında Türk Telekomünikasyon A.Ş., TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. ve TTNET A.Ş. tüzel kişiliklerini mevcut şekliyle muhafaza ederek ve tabi oldukları mevzuat ve regülasyonlara tamamen uyarak, “müşteri odaklı” ve entegre bir yapıya geçmiştir. Bireysel ve kurumsal hizmetler alanında geniş hizmet ağı ve zengin ürün çeşitliliğine sahip olan Türk Telekom, Ocak 2016 itibarıyla mobil, internet, telefon ve TV ürün ve hizmetlerini ‘Türk Telekom’ tek marka çatısı altında bir araya getirmiştir.


Türkiye’nin Çoklu Oyuncusu” Türk Telekom, 30 Eylül 2019 itibarıyla 14,6 milyon sabit erişim hattı, 11,3 milyon genişbant, 3,6 milyon TV ve 22,8 milyon mobil aboneye hizmet vermektedir. Türk Telekom Grubu şirketleri Türkiye’yi yeni teknolojilerle buluşturma ve bilgi toplumuna dönüşüm sürecini hızlandırma vizyonuyla, 81 ilde 31.530 çalışanıyla hizmet vermektedir. 

Türk Telekomünikasyon A.Ş., PSTN ve toptan genişbant hizmetlerini sunmakta olup, mobil operatör TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., perakende internet hizmeti, IPTV, Uydu TV, Web TV, Mobile TV, Smart TV Hizmetleri sağlayıcısı TTNET A.Ş., yakınsama teknolojileri şirketi Argela Yazılım ve Bilişim Teknolojileri A.Ş., BT çözüm sağlayıcısı Innova Bilişim Çözümleri A.Ş., çevrimiçi eğitim yazılımları şirketi Sebit Eğitim ve Bilgi Teknolojileri A.Ş., çağrı merkezi şirketi AssisTT Rehberlik ve Müşteri Hizmetleri A.Ş., proje geliştirme ve kurumsal risk sermayesi şirketi TT Ventures Proje Geliştirme A.Ş., elektrik tedarik ve satış şirketi TTES Elektrik Tedarik Satış A.Ş.’nin, toptan veri ve kapasite servis sağlayıcısı Türk Telekom International’ın doğrudan; Türk Telekom International iştiraklerinin, Televizyon yayıncılığı ile isteğe bağlı yayıncılık (VOD) hizmetleri sağlayıcısı Net Ekran şirketlerinin, cihaz satış şirketi TT Satış ve Dağıtım Hizmetleri A.Ş.’nin ve ödeme hizmetleri şirketi TT Ödeme Hizmetleri A.Ş.’nin ve rehberlik hizmetleri şirketi 11818 Rehberlik ve Müşteri Hizmetleri A.Ş.’nin ise dolaylı olarak %100’üne sahiptir.

Yorumlar (8 yorum) Yorum yaz

444 14 44 telefon no için yorumlar:


Bilgilendirme | @anonim yazdı (6 ay önce)

Guvenilir

Bilgilendirme | @Işıl yazdı (7 ay önce)

Türk Telekom'a ait müşteri hizmetleri numarasıdır, Aradığında güvenle açabilirsiniz.

Bilgilendirme | @anonim yazdı (2 yıl önce)

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri. Güvenilir numaradır

Belirsiz | @anonim yazdı (2 yıl önce)

sürekli rahatsız ediyor

Şüpheli | @anonims yazdı (2 yıl önce)

tam dolandırıcılar aman açmayın tehlikeli

Bilgilendirme | @Ad yazdı (3 yıl önce)

aaaa

Bilgilendirme | @anonim yazdı (4 yıl önce)

Turk telekoma ait numara guvenilirdir

Bilgilendirme | @farurhenho yazdı (4 yıl önce)

Bu numara Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'ne aittir. Kampanyalar hakkında bilgi vermek, arıza kaydı bıraktıysanız onun durumundan haberdar etmek vb. durumlarla ilgili Türk Telekom işlerinde sizi arayabilirler. Dolandırıcı değildir.

Yukarıdaki bilgiler kullanıcılardan gelen yorumlardır. Siz de 4441444 numaralı telefon tarafından arandıysanız telefon numarası ile ilgili yorum yazabilirsiniz.