UPS KARGO Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası


UPS KARGO

Müşteri hizmetleri numarası:

0850 255 00 66

UPS KARGO Hakkında:

907 yılında 19 yaşında bir girişimci olan Jim Casey, Amerika’nın Seattle şehrinde arkadaşından 100 dolar borç alarak American Messenger Company'i (Amerikan Kurye Şirketi) kurdu.


Teslimatları yaya olarak veya bisikletle yapan Casey, 1919 yılında şirketi genişleterek Seattle sınırlarının dışına çıkmış ve şirkete şu anki ismi olan United Parcel Service (Birleşik Paket Hizmeti) adını vermiştir.


Zaman içinde Amerika’daki diğer eyaletlerde ve ardından diğer kıtalarda da hizmet vermeye başlayan UPS, dünyanın en büyük paket teslimat şirketi olmayı başarmış, özel taşıma ve lojistik hizmetlerinde küresel bir lider olmuştur.


Avrupa pazarına ilk olarak 1976 yılında giren UPS, o günden bu yana uluslararası gücü ve yüksek kalite standartları ile yerel uzmanlığını her pazarda birleştirerek kapsamlı Avrupa hizmet portföyünü geliştirmiştir.


Yetkili Servis Sağlayıcısı Ünsped ile1988 yılında Türkiye pazarına giren UPS, 2009 yılında Ünsped’i satın almıştır. UPS Türkiye, 3.000’e yakın çalışanı, 260’tan fazla şube ve yetkili servis sağlayıcısı ve 700 araçlık filosuyla Türkiye pazarında da sektörün lider firmaları arasında yerini almıştır.


UPS, paket ve kargo taşımacılığı, uluslararası ticaretin kolaylaştırılması ve iş dünyasının daha etkili bir şekilde yönetilmesi için ileri teknolojinin kullanılmasını sağlayarak lojistik setöründe global liderdir.


Merkezi Atlanta, ABD’de bulunan UPS, Türkiye genelinde 81 ilde yurtiçi ekspres, dünya çapında 220’den fazla ülke ve bölgeye yurtdışı ekspres, freight forwarding (havayolu/denizyolu/karayolu taşımacılık), depolama ve satış sonrası servisleri ile dünya genelinde hizmet vermektedir.


Dünya çapında 400.000 çalışanıyla lojistik sektörünün lideri olmayı başaran UPS, Türkiye’de 3.000’e yakın çalışanıyla hizmet vermektedir. Yapısal gelişime ve teknolojik güncellemelere koşut olarak çalışanlarının eğitimine gereken önemi veren UPS Türkiye, sizlere kısa sürede ulaşmak, gönderilerinizi almak ve teslim etmek için her an trafikte olan personelinin de çevre bilinciyle hareket etmesini sağlar. Çalışanlarının sağlığına gereken önemi veren UPS, ofis ve tesislerinin hijyeni ve güvenliği konusunda da oldukça hassastır.

Yorumlar (10 yorum) Yorum yaz

0850 255 00 66 telefon no için yorumlar:


Bilgilendirme | @anonim yazdı (2 yıl önce)

UPS ÇÖZÜM MERKEZİ

Pazarlama | @anonim yazdı (3 yıl önce)

Ups kargo

Bilgilendirme | @anonim yazdı (3 yıl önce)

Ups kargo

Bilgilendirme | @anonim yazdı (3 yıl önce)

asdas famanas

Belirsiz | @anonim yazdı (3 yıl önce)

Usp kargo her noyu bilmeden lekelemeyin lütfen.

Belirsiz | @osuruqlu anteqL yazdı (3 yıl önce)

hanfendi az yiyinde adam gibi bir telefon alin ne siqim konuştuğunuz beli değil bi bok anlasilmio

Bilgilendirme | @EMRAH DEMİRGÖZ yazdı (4 yıl önce)

UPS KARGO

Şüpheli | @anonim yazdı (4 yıl önce)

Açmadım

Bilgilendirme | @anonim yazdı (4 yıl önce)

UPS KARGO

Belirsiz | @anonim yazdı (4 yıl önce)

Bu numara UPS kargonun müşteri hizmetleri numarasıdır ve bu numara ile kargom nerede gibi işlemleri sora bilirsiniz. KESİNLİKLE DOLANDIRICI DEĞİLDİR

Yukarıdaki bilgiler kullanıcılardan gelen yorumlardır. Siz de 08502550066 numaralı telefon tarafından arandıysanız telefon numarası ile ilgili yorum yazabilirsiniz.