ZİRAAT BANKASI Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası


ZİRAAT BANKASI

Müşteri hizmetleri numarası:

0850 220 00 00

ZİRAAT BANKASI Hakkında:

444 00 00 - 0850 220 00 00 Ziraat Bankası Müşteri İletişim Merkezi ile zamana ve mekana bağlı kalmadan bankacılık işlemlerinizi 7 gün 2​4 saat telefon ile gerçekleştirebilirsiniz.


Müşteri İletişim Merkezimizden finansal işlemlerinizi yapabilmeniz için Telefon Bankacılığı müşterisi olmanız gerekmektedir. Bu hizmetimizden yararlanmak için en yakın şubemizden başvuruda bulunabilirsiniz. Bireysel İnternet Bankacılığı hizmetimizi kullanıyorsanız, başvurunuzu İnternet Şube'mizden de kolaylıkla yapabilirsiniz.


Ziraat Bankası olarak, geçmişte olduğu gibi günümüzde de Türkiye'nin bankacılık sektörünü şekillendirmeye devam ediyoruz.


ATM'lerimiz, İnternet Şubemiz, Çağrı Merkezimiz, Telefon ve Mobil Bankacılığımız ve diğer kanallarımızla da her zaman müşterilerimizin yanındayız.


Yurt dışında da büyümeyi hedefleyen, hâlihazırda dünyanın birçok ülkesinde yer alan hizmet noktalarıyla en geniş uluslararası hizmet ağına sahip Türk Bankasıyız.


Geniş Ürün ve Hizmet Ağı

Geniş ürün yelpazemiz ile ödeme sistemleri, kredi, mevduat ve yatırım alanlarında müşterilerimize hizmet veriyoruz. En uygun ürün ve hizmetleri, en uygun vade ve fiyat seçenekleri ile sunuyoruz.


Dönemsel olarak hazırladığımız promosyon ve kampanyalar ile avantajlı koşullarla müşterilerimize destek sağlıyoruz.


Zengin ürün ve hizmet çeşitliliğimiz, iştiraklerimizle oluşturduğumuz sinerjik yapılanma, rakipsiz pazar bilgimiz ve tecrübemiz, insan kaynağımız ve güçlü mali yapımız ile Bankamızın sürekli büyüme sürecinde ihtiyaç duyduğu enerji ve motivasyonu kesintisiz olarak sağlıyoruz. ​​​​​​​Ziraat Bankası olarak, geçmişte olduğu gibi günümüzde de Türkiye'nin bankacılık sektörünü şekillendirmeye devam ediyoruz.​​​​​​​​​

Yorumlar (9 yorum) Yorum yaz

0850 220 00 00 telefon no için yorumlar:


Belirsiz | @anonim yazdı (3 ay önce)

Saat gündüz 11.10 da aradı açmadan kapattim

Belirsiz | @anonim yazdı (4 ay önce)

10 kere arka arkaya aramış

Şüpheli | @anonim yazdı (2 yıl önce)

Ben Telefonu nerden acilmayor

Belirsiz | @anonim yazdı (2 yıl önce)

bimiyorum açmadım

Belirsiz | @anonim yazdı (4 yıl önce)

bu numarayi almaya cep telefonum ile ararsam ücretlimidir

Bilgilendirme | @anonim yazdı (4 yıl önce)

Ziraat bankasına ait telefon numarasıdır. Güvenilirdir. Ayrıca 444 00 00 telefon numarası da Ziraat bankasına ait.

Bilgilendirme | @anonim yazdı (4 yıl önce)

Ziraat Bankası'nın telefonu güvenilirdir. İletişim sayfasında, web sitesinde numaraları var. "444 00 00 - 0850 220 00 00 Ziraat Bankası Müşteri İletişim Merkezi ile zamana ve mekana bağlı kalmadan bankacılık işlemlerinizi 7 gün 2​4 saat telefon ile gerçekleştirebilirsiniz. Müşteri İletişim Merkezimizden finansal işlemlerinizi yapabilmeniz için Telefon Bankacılığı müşterisi olmanız gerekmektedir. Bu hizmetimizden yararlanmak için en yakın şubemizden başvuruda bulunabilirsiniz. Bireysel İnternet Bankacılığı hizmetimizi kullanıyorsanız, başvurunuzu İnternet Şube'mizden de kolaylıkla yapabilirsiniz."

Bilgilendirme | @hüseyin ufku yazdı (4 yıl önce)

444 00 00 - 0850 220 00 00 Ziraat Bankası Müşteri İletişim Merkezi numarasıdır. Buradan kontrol edebilirsiniz: https://www.ziraatbank.com.tr/tr/dijital-bankacilik/musteri-iletisim-merkezi/musteri-iletisim-merkezi

Belirsiz | @anonim yazdı (4 yıl önce)

Bu numara Ziraat bankasının müşteri hizmetleri numarasıdır. Bu numarayı arayıp kredi kartınız ile ilgili bilgi danışa bilirsiniz ve bilgi edine bilirsiniz

Yukarıdaki bilgiler kullanıcılardan gelen yorumlardır. Siz de 08502200000 numaralı telefon tarafından arandıysanız telefon numarası ile ilgili yorum yazabilirsiniz.