05526398440 kime ait? - 05526398440 neden arar, 05526398440 kimin?

Bu sms göndericisi arayankim.net tarafından henüz doğrulanmadı.

arayankim.net topluluğunun yorumlarına göre bu sms güvenilmez bir mesajdır.

Yorumlar (10 yorum) Yorum yaz

05526398440 sms için yorumlar:

Şüpheli | @anonim yazdı(11 ay önce)

Dolandırıcı şerefsizler parayı vermedim ama oraya giderken ki harcadığım yol parasına bile yazıkkkkk

Şüpheli | @anonim yazdı(11 ay önce)

Arkadaşlar iş bahanesi ile beni aradılar daha sonra eğitim verilecek diye 350 TL hesaplarına yatırdım. İlk kez dolandirildim. Nolur itibar etmeyiniz. Merve ve Deniz isminde 2 kadın sizi arıyor. Kanmayın en kısa sürede ilgili yerlere şikayet edin.

Şüpheli | @anonim yazdı(11 ay önce)

Dolandırıcılar!!!

Belirsiz | @anonim yazdı(1 yıl önce)

Bugün bende gittim normal de gittiğim yerleri önceden araştırırım fakat bu sefer sıra beklerken araştırdım ve cok sinirlendim. Hemen benimle bekleyen bir kız vardı yanıma gelmesini burda yazan yazıları okutturdum ve dolandırıcı olduklarını söyledim. Görüşmeye girdim Merve denen kişi kibardı ama yanına dolanan kişi şüphe uyandırıyordu zaten ilk girişte pos cihazından kıllanmış olmam da cabasıydı. DİKKATLİ OLUN. O kız benden sonra ne yaptı çok merak ettim.

Şüpheli | @anonim yazdı(1 yıl önce)

Güvenilmez ve şüpheli tavırlarla iş görüşmesine cagiriyolar dolandırıcı oldukları çok belli

Şüpheli | @ELİF yazdı(1 yıl önce)

AZ ÖNCE BENİ ARADI BAYAN.. GAYET DÜZGÜN BİR DİKSİYON FAKAT ACELESİ VARDI. ŞÜPHE UYANDIRDI. TARAYINCA NUMARAYI GERÇEKLER ORTYA ÇIKTI.

Belirsiz | @Kdnxnx yazdı(1 yıl önce)

Anladim

Şüpheli | @anonim yazdı(1 yıl önce)

İş vaadiyle eğitim adı altında para alınıyormuş :(

Şüpheli | @Anonim yazdı(1 yıl önce)

Merve denen kadın konuştu benimle, şimdi araştırdık dolandırıcı olduklarını öğrendik, güvenmeyin bunlara sakın önce aratın araştırın!!!

Şüpheli | @anonim yazdı(1 yıl önce)

Arkadaşlar bunlar Cennet Mahallesi'nde Yusufbey apartmanında insanları iş vaadiyle kandırıp parasını alan kişilerdir. İtibar etmeyiniz.

Yukarıdaki bilgiler kullanıcılardan gelen yorumlardır. 05526398440 numaralı telefon size sms gönderdiyse telefon numarası ile ilgili yorum yazabilirsiniz.

Makaleler

Aşağıda telefon üzerinden yapılan dolandırıcılık girişimlerinden nasıl korunursunuz, gelen bir telefon araması dolandırıcılık mı nasıl anlayabilirsiniz konuları ile alakalı yazıları bulabilirsiniz.

Yukarıda 05526398440 telefon numarası ile ilgili kullanıcı yorumlarını bulabilirsiniz. Eğer bu numaranın sahibiyseniz bize iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

Bu sayfa 05526398440 telefon numarası ile ilgili yorumları içermektedir. Yorumlarınız sizin gibi bu numara tarafından aranan diğer insanlara yardımcı olacaktır. Eğer siz de bu numara tarafından aranıyorsanız bununla ilgili yorumunuzu yazarak başka insanlara yardımcı olabilirsiniz.

Bu sayfa 05526398440 neden arar, 05526398440 kime ait, beni neden aramış sorularına cevap bulabilmek için oluşturulmuştur.
İlgili telefon numarası tarafından aranan kullanıcı deneyimlerin paylaşılması, şikayetlerin ilgili telefon sahiplerine iletilmesi ve kullanıcıları dolandırıcılık girişimlerinden korunması için tasarlanmıştır. Hakaret, küfür içeren yorumlar doğrudan silinecektir.