2300 kime ait? - 2300 neden arar, 2300 kimin?

Bu SMS gönderici arayankim.net tarafından doğrulanmıştır.

2300 adlı / numaralı sms göndericisi şu firmaya aittir:
Artı Mobil - Kazandıran Sorular Servisi

arayankim.net topluluğunun yorumlarına göre bu sms güvenilmez bir mesajdır.

Yorumlar (16 yorum) Yorum yaz

2300 sms için yorumlar:

Belirsiz | @Gg yazdı(4 ay önce)

Ne istyon

Şüpheli | @anonim yazdı(5 ay önce)

BU soruyu bilen

Şüpheli | @anonim yazdı(5 ay önce)

BU

Belirsiz | @Havva Tümer yazdı(3 yıl önce)

2300 Bu numara beni rahatsız ediyor IPTAL 5203 B003

Şüpheli | @Havva Tümer yazdı(3 yıl önce)

2300 Bu numara beni rahatsız ediyor

Şüpheli | @Havva Tümer yazdı(3 yıl önce)

2300 Bu numara beni rahatsız ediyor

Belirsiz | @Havva Tümer yazdı(3 yıl önce)

IPTAL 5203 B 003

Belirsiz | @anonim yazdı(3 yıl önce)

IPTAL 5203 B 003

Belirsiz | @anonim yazdı(3 yıl önce)

2309 sifrenizi ilgili alana giriniz.Kazandiran Sorular servisinin aylık ücreti vergiler dahil 28 TL'dir. Satinalma sozleşmesi icin tiklayiniz http://vftr.co/pmpcontent 2300 gönderdi bunlar hepsi dolandırıcı

Belirsiz | @anonim yazdı(4 yıl önce)

Arkadaşlarımı rahatsız etti

Şüpheli | @anonim yazdı(4 yıl önce)

Mesaj öyle bir algı yaratıyor ki sanki mesajı cevaplayınca 1 GB bedava gelecek ama öyle değil bi servise üye oluyorsunuz ve aylık 28 TL ödüyorsunuz. Kanmayın

Şüpheli | @anonim yazdı(4 yıl önce)

Mesaj atıldı dolandırıcılık gibi geldi bana

Bilgilendirme | @mehmet yazdı(4 yıl önce)

2300 Vodafone ait bir servise aittir. Dijital Servisler altıda bulunan Kazandıran Sorular servisidir ve ÜCRETLİ bir servistir. Kazandıran sorular, kullanıcıların kazandıkları puanlar karşılığında hediye internet paketi kazandıkları bir bilgi yarışmasıdır. Kazandıran sorular bilgi yarışmasına ilk defa giriş yapan aboneler diledikleri zaman bir hafta boyunca kullanabilecekleri 1 GB Hediye İnternet paketi kazanır. Abonelik ücreti aylık 28TL ve her ay yenilenir.

Şüpheli | @Murat yazdı(4 yıl önce)

Kazandiran Sorular servis uyeliginizi baslatmak ve HAFTALIK 1 GB kazanmak icin bu mesaji ONAY yazarak cevaplayiniz. Servis ucreti tum vergiler dahil aylik 28 TL dir. Hattınızda şu an yeterli bakiye bulunmadığından servis ücreti hattınızda bakiye bulunduğunda tahsil edilecektir. Iptal etmediginiz surece uyeliginiz aylik olarak yenilenecektir. Uyeligin iptali halinde tarafiniza iptal edilen donemin ucret iadesi yapilmamaktadir. Artimobil MH: 542 B003

Pazarlama | @anonim yazdı(4 yıl önce)

İnternet kazandırma soru sorarak.

Şüpheli | @salih yazdı(4 yıl önce)

Bugün tarafıma şöyle bir mesaj geldi: KAZAN yazip 2300 a gonderin aninda 1 GB internet kazanin! Kazandiran Sorulara katilin, puanlari toplayin, Ek 1 GB internet daha KAZANIN! Vodafone tarafindan size ozel indirim ve firsat bildirimlerini almak istemiyorsaniz IPTAL yazip 5203'e gonderebilirsiniz. B003 öncelikle vodafone servisi sanıp mesajı cevapladım. Hemen akabinde Kazandiran Sorular servis uyeliginizi baslatmak ve HAFTALIK 1 GB kazanmak icin bu mesaji ONAY yazarak cevaplayiniz. Servis ucreti tum vergiler dahil aylik 28 TL dir. Iptal etmediginiz surece uyeliginiz aylik olarak yenilenecektir. Uyeligin iptali halinde tarafiniza iptal edilen donemin ucret iadesi yapilmamaktadir. Artimobil MH: 542 B003 şöyle bir mesaj geldi. Görüldüğü gibi aslında bu doğrudan bir Vodafone mesajı değil. Artı Mobil diye bir firmaya ait. Dikkatli olun böylelerine prim vermeyin

Yukarıdaki bilgiler kullanıcılardan gelen yorumlardır. 2300 numaralı telefon size sms gönderdiyse telefon numarası ile ilgili yorum yazabilirsiniz.

Makaleler

Aşağıda telefon üzerinden yapılan dolandırıcılık girişimlerinden nasıl korunursunuz, gelen bir telefon araması dolandırıcılık mı nasıl anlayabilirsiniz konuları ile alakalı yazıları bulabilirsiniz.

Yukarıda 2300 telefon numarası ile ilgili kullanıcı yorumlarını bulabilirsiniz. Eğer bu numaranın sahibiyseniz bize iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

Bu sayfa 2300 telefon numarası ile ilgili yorumları içermektedir. Yorumlarınız sizin gibi bu numara tarafından aranan diğer insanlara yardımcı olacaktır. Eğer siz de bu numara tarafından aranıyorsanız bununla ilgili yorumunuzu yazarak başka insanlara yardımcı olabilirsiniz.

Bu sayfa 2300 neden arar, 2300 kime ait, beni neden aramış sorularına cevap bulabilmek için oluşturulmuştur.
İlgili telefon numarası tarafından aranan kullanıcı deneyimlerin paylaşılması, şikayetlerin ilgili telefon sahiplerine iletilmesi ve kullanıcıları dolandırıcılık girişimlerinden korunması için tasarlanmıştır. Hakaret, küfür içeren yorumlar doğrudan silinecektir.