CEV.SEH.BAK kime ait? - CEV.SEH.BAK neden arar, CEV.SEH.BAK kimin?

Bu sms göndericisi arayankim.net tarafından henüz doğrulanmadı.

arayankim.net topluluğunun yorumlarına göre bu sms güvenilmez bir mesajdır.

Yorumlar (6 yorum) Yorum yaz

CEV.SEH.BAK sms için yorumlar:

Şüpheli | @Ziver yazdı(6 ay önce)

Eksoz muanem 2023 yilinakadar olmasına rağmen bana 28.05.2022 tarihinde bitiyor diye msj geldi aksi halde cezai işlem karşılaşmamak için yaptırınız diyor niye böyle bı msj geldi ne kadar güvenilir anlamadım.

Şüpheli | @anonim yazdı(11 ay önce)

Aracım olmamasına rağmen araç egzoz ölçümü olumlu sonuçlanmıştır sms geldi

Bilgilendirme | @Samet yazdı(11 ay önce)

Güvenilir bakanlık mesajıdır.

Şüpheli | @anonim yazdı(1 yıl önce)

Arabam olmamasına ragmen bana msj attı

Belirsiz | @Deniz yazdı(1 yıl önce)

34RU2112 plakali aracinizin egzoz gazi emisyon olcumu 23/08/2021 tarihinde dolmustur. Cezai islemle karsilasmamak icin egzoz emisyon olcumunuzu yaptiriniz. Olcumunuzu randevu almaksizin yetkili egzoz gazi emisyon olcum istasyonlarinda gerceklestirebilirsiniz.Aracla ilginiz yoksa mesaji dikkate almayiniz. T.C. Cevre ve Sehircilik Bakanligi 03125863044 egzozdestek@csb.gov.tr B002.. Bana bu mesaj gönderiyorlar hiç alakam olmayan bir plaka nedir bu

Bilgilendirme | @anonim yazdı(3 yıl önce)

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı bu ad ile sms gönderiyor. Güvenilir numara.

Yukarıdaki bilgiler kullanıcılardan gelen yorumlardır. CEV.SEH.BAK numaralı telefon size sms gönderdiyse telefon numarası ile ilgili yorum yazabilirsiniz.

Makaleler

Aşağıda telefon üzerinden yapılan dolandırıcılık girişimlerinden nasıl korunursunuz, gelen bir telefon araması dolandırıcılık mı nasıl anlayabilirsiniz konuları ile alakalı yazıları bulabilirsiniz.

Yukarıda CEV.SEH.BAK telefon numarası ile ilgili kullanıcı yorumlarını bulabilirsiniz. Eğer bu numaranın sahibiyseniz bize iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

Bu sayfa CEV.SEH.BAK telefon numarası ile ilgili yorumları içermektedir. Yorumlarınız sizin gibi bu numara tarafından aranan diğer insanlara yardımcı olacaktır. Eğer siz de bu numara tarafından aranıyorsanız bununla ilgili yorumunuzu yazarak başka insanlara yardımcı olabilirsiniz.

Bu sayfa CEV.SEH.BAK neden arar, CEV.SEH.BAK kime ait, beni neden aramış sorularına cevap bulabilmek için oluşturulmuştur.
İlgili telefon numarası tarafından aranan kullanıcı deneyimlerin paylaşılması, şikayetlerin ilgili telefon sahiplerine iletilmesi ve kullanıcıları dolandırıcılık girişimlerinden korunması için tasarlanmıştır. Hakaret, küfür içeren yorumlar doğrudan silinecektir.