DIGI FIRSAT kime ait? - DIGI FIRSAT neden arar, DIGI FIRSAT kimin?

Bu sms göndericisi arayankim.net tarafından henüz doğrulanmadı.

arayankim.net topluluğunun yorumlarına göre bu sms güvenilmez bir mesajdır.

Yorumlar (5 yorum) Yorum yaz

DIGI FIRSAT sms için yorumlar:

Belirsiz | @İbrahim yazdı(6 ay önce)

Súrekli msj atıp rahatsız ediyor

Belirsiz | @anonim yazdı(8 ay önce)

Dolandırıcı

Belirsiz | @anonim yazdı(8 ay önce)

Şüpheli mesaj

Belirsiz | @anonim yazdı(1 yıl önce)

Bilgi mesajı istemiyorum bıktırdınız yeter.

Pazarlama | @anonim yazdı(1 yıl önce)

Taraftar Paketi+Belgesel+Cocuk+Spor+1Film+1Dizi Sansli 46 ile özel 99TL YERINE ayda 59 TL hemen arayin 08504801925 SMSRET bit.ly/2Utm6z5 B141 seklinde mesaj aldim. Digiturk pazarlamasi yapiyorlar

Yukarıdaki bilgiler kullanıcılardan gelen yorumlardır. DIGI FIRSAT numaralı telefon size sms gönderdiyse telefon numarası ile ilgili yorum yazabilirsiniz.

Makaleler

Aşağıda telefon üzerinden yapılan dolandırıcılık girişimlerinden nasıl korunursunuz, gelen bir telefon araması dolandırıcılık mı nasıl anlayabilirsiniz konuları ile alakalı yazıları bulabilirsiniz.

Yukarıda DIGI FIRSAT telefon numarası ile ilgili kullanıcı yorumlarını bulabilirsiniz. Eğer bu numaranın sahibiyseniz bize iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

Bu sayfa DIGI FIRSAT telefon numarası ile ilgili yorumları içermektedir. Yorumlarınız sizin gibi bu numara tarafından aranan diğer insanlara yardımcı olacaktır. Eğer siz de bu numara tarafından aranıyorsanız bununla ilgili yorumunuzu yazarak başka insanlara yardımcı olabilirsiniz.

Bu sayfa DIGI FIRSAT neden arar, DIGI FIRSAT kime ait, beni neden aramış sorularına cevap bulabilmek için oluşturulmuştur.
İlgili telefon numarası tarafından aranan kullanıcı deneyimlerin paylaşılması, şikayetlerin ilgili telefon sahiplerine iletilmesi ve kullanıcıları dolandırıcılık girişimlerinden korunması için tasarlanmıştır. Hakaret, küfür içeren yorumlar doğrudan silinecektir.