GRATIS kime ait? - GRATIS neden arar, GRATIS kimin?

Bu sms göndericisi arayankim.net tarafından henüz doğrulanmadı.

arayankim.net topluluğunun yorumlarına göre bu sms güvenli bir mesajdır.

Yorumlar (1 yorum) Yorum yaz

GRATIS sms için yorumlar:

Bilgilendirme | @anonim yazdı(9 ay önce)

Aksam aksam 21 ARALIK EN UZUN GECEDE GRATİS.COM'A ÖZEL KAMPANYA!Gratis Kart'ınızla bu akşam 22.00 ve sabah 10.00 saatleri arası gratis.com 'dan yapacağınız 150TL ve üzeri alışverişinizde tüm indirimlere EK sepette 30TL İNDİRİM fırsatı sizi bekliyor. Keyifli alışverişler! Detay:http://b.link/gratis21 Bilgi:08502106900.SMS almamak için GRATIS RET yaz 7889a gönder.Mersis:0411035618802101 B016 diye mesaj atiyorlar. Hafta sonu aksam 10 da mesaj atmak da nedir???

Yukarıdaki bilgiler kullanıcılardan gelen yorumlardır. GRATIS numaralı telefon size sms gönderdiyse telefon numarası ile ilgili yorum yazabilirsiniz.

Makaleler

Aşağıda telefon üzerinden yapılan dolandırıcılık girişimlerinden nasıl korunursunuz, gelen bir telefon araması dolandırıcılık mı nasıl anlayabilirsiniz konuları ile alakalı yazıları bulabilirsiniz.

Yukarıda GRATIS telefon numarası ile ilgili kullanıcı yorumlarını bulabilirsiniz. Eğer bu numaranın sahibiyseniz bize iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

Bu sayfa GRATIS telefon numarası ile ilgili yorumları içermektedir. Yorumlarınız sizin gibi bu numara tarafından aranan diğer insanlara yardımcı olacaktır. Eğer siz de bu numara tarafından aranıyorsanız bununla ilgili yorumunuzu yazarak başka insanlara yardımcı olabilirsiniz.

Bu sayfa GRATIS neden arar, GRATIS kime ait, beni neden aramış sorularına cevap bulabilmek için oluşturulmuştur.
İlgili telefon numarası tarafından aranan kullanıcı deneyimlerin paylaşılması, şikayetlerin ilgili telefon sahiplerine iletilmesi ve kullanıcıları dolandırıcılık girişimlerinden korunması için tasarlanmıştır. Hakaret, küfür içeren yorumlar doğrudan silinecektir.