HADILIVE kime ait? - HADILIVE neden arar, HADILIVE kimin?

Bu sms göndericisi arayankim.net tarafından henüz doğrulanmadı.

arayankim.net topluluğunun yorumlarına göre bu sms güvenilmez bir mesajdır.

Yorumlar (9 yorum) Yorum yaz

HADILIVE sms için yorumlar:

Şüpheli | @anonim yazdı(4 ay önce)

Neden mesaj atarlar bilmem aklımızla dalgamı geçiyorlar..bunlar dur diyen yokmu?

Şüpheli | @anonim yazdı(4 ay önce)

Lanetli

Belirsiz | @anonim yazdı(4 ay önce)

Ne olduğu belli olmayan bence dolandırıcılık

Bilgilendirme | @anonim yazdı(4 ay önce)

Hadideki tüm bakiyen 1 Nisanda silinecek paranı alt limitsiz beklemeden çekmek için son şans

Şüpheli | @Anonim7 yazdı(4 ay önce)

Hadi deki tüm bakiyen 1 nisanda silinecek, (benim böyle bir uygulamayla uzaktan yakından alakam olmadığı halde) paranı alt limitsiz beklemeden çekmek için son şans!.

Şüpheli | @Anonim7 yazdı(4 ay önce)

Hadi deki tüm bakiyen 1 nisanda silinecek, (benim böyle bir uygulamayla uzaktan yakından alakam olmadığı halde) paranı alt limitsiz beklemeden çekmek için son şans!

Şüpheli | @Homoseksüel yazdı(5 ay önce)

Böyle bir firmanın böyle saçma bir düzende sms düzenlemesi acayip geldi.Kelimeler tam değil.Yazım kurallarına uyulmamış.Aynı zamanda bu site tarafından onaylı değil.

Bilgilendirme | @anonim yazdı(1 yıl önce)

Hadi yarışma uygulaması ile ilgili mesaj atıyorlar. Hadi programına ait.

Bilgilendirme | @anonim yazdı(1 yıl önce)

500.000TL ödüllü bir ilke şahit ol! 31 Aralık 20:30 hadisine katıl sen de kazan! İndir: bit.ly/HadiYY Mrss:0883041128800014 SMSRET:7CO yazıp 4607 gndr B040

Yukarıdaki bilgiler kullanıcılardan gelen yorumlardır. HADILIVE numaralı telefon size sms gönderdiyse telefon numarası ile ilgili yorum yazabilirsiniz.

Makaleler

Aşağıda telefon üzerinden yapılan dolandırıcılık girişimlerinden nasıl korunursunuz, gelen bir telefon araması dolandırıcılık mı nasıl anlayabilirsiniz konuları ile alakalı yazıları bulabilirsiniz.

Yukarıda HADILIVE telefon numarası ile ilgili kullanıcı yorumlarını bulabilirsiniz. Eğer bu numaranın sahibiyseniz bize iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

Bu sayfa HADILIVE telefon numarası ile ilgili yorumları içermektedir. Yorumlarınız sizin gibi bu numara tarafından aranan diğer insanlara yardımcı olacaktır. Eğer siz de bu numara tarafından aranıyorsanız bununla ilgili yorumunuzu yazarak başka insanlara yardımcı olabilirsiniz.

Bu sayfa HADILIVE neden arar, HADILIVE kime ait, beni neden aramış sorularına cevap bulabilmek için oluşturulmuştur.
İlgili telefon numarası tarafından aranan kullanıcı deneyimlerin paylaşılması, şikayetlerin ilgili telefon sahiplerine iletilmesi ve kullanıcıları dolandırıcılık girişimlerinden korunması için tasarlanmıştır. Hakaret, küfür içeren yorumlar doğrudan silinecektir.