ICISLERIBAK kime ait? - ICISLERIBAK neden arar, ICISLERIBAK kimin?

Bu SMS gönderici arayankim.net tarafından doğrulanmıştır.

ICISLERIBAK adlı / numaralı sms göndericisi şu firmaya aittir:
T.C. İÇİŞLERİ BAKANLIĞI

arayankim.net topluluğunun yorumlarına göre bu sms güvenli bir mesajdır.

Yorumlar (3 yorum) Yorum yaz

ICISLERIBAK sms için yorumlar:

Bilgilendirme | @anonim yazdı(2 ay önce)

T.C. İçişleri Bakanlığı bu ad ile vatandaşlara bilgilendirme mesajı göndermektedir.

Bilgilendirme | @anonim yazdı(2 ay önce)

Telefonda kendisini Polis Asker Savci olarak tanitip, ADINIZ FETO/PDY vb. TEROR ORGUTU SORUSTURMASINA KARISTI diyerek para ve altin isteyenlere inanmayin.B003

Bilgilendirme | @anonim yazdı(5 ay önce)

TELEFONLA ARAYARAK KENDINI ASKER, POLIS, SAVCI, HAKIM, VALI VE KAYMAKAM OLARAK TANITIP CESITLI TALEPLERDE BULUNAN SAHISLARI 156/155/112'YE BILDIRINIZ.B003

Yukarıdaki bilgiler kullanıcılardan gelen yorumlardır. ICISLERIBAK numaralı telefon size sms gönderdiyse telefon numarası ile ilgili yorum yazabilirsiniz.

Makaleler

Aşağıda telefon üzerinden yapılan dolandırıcılık girişimlerinden nasıl korunursunuz, gelen bir telefon araması dolandırıcılık mı nasıl anlayabilirsiniz konuları ile alakalı yazıları bulabilirsiniz.

Yukarıda ICISLERIBAK telefon numarası ile ilgili kullanıcı yorumlarını bulabilirsiniz. Eğer bu numaranın sahibiyseniz bize iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

Bu sayfa ICISLERIBAK telefon numarası ile ilgili yorumları içermektedir. Yorumlarınız sizin gibi bu numara tarafından aranan diğer insanlara yardımcı olacaktır. Eğer siz de bu numara tarafından aranıyorsanız bununla ilgili yorumunuzu yazarak başka insanlara yardımcı olabilirsiniz.

Bu sayfa ICISLERIBAK neden arar, ICISLERIBAK kime ait, beni neden aramış sorularına cevap bulabilmek için oluşturulmuştur.
İlgili telefon numarası tarafından aranan kullanıcı deneyimlerin paylaşılması, şikayetlerin ilgili telefon sahiplerine iletilmesi ve kullanıcıları dolandırıcılık girişimlerinden korunması için tasarlanmıştır. Hakaret, küfür içeren yorumlar doğrudan silinecektir.