KOLAYGELSIN kime ait? - KOLAYGELSIN neden arar, KOLAYGELSIN kimin?

Bu SMS gönderici arayankim.net tarafından doğrulanmıştır.

KOLAYGELSIN adlı / numaralı sms göndericisi şu firmaya aittir:
Kolay Gelsin Kargo

arayankim.net topluluğunun yorumlarına göre bu sms güvenli bir mesajdır.

Yorumlar (1 yorum) Yorum yaz

KOLAYGELSIN sms için yorumlar:

Bilgilendirme | @anonim yazdı(1 ay önce)

Kolay Gelsin kargo firması. Kargonuz ile ilgili bilgilendirme mesajı yolluyorlar. Güvenilir sms gönderici.

Yukarıdaki bilgiler kullanıcılardan gelen yorumlardır. KOLAYGELSIN numaralı telefon size sms gönderdiyse telefon numarası ile ilgili yorum yazabilirsiniz.

Makaleler

Aşağıda telefon üzerinden yapılan dolandırıcılık girişimlerinden nasıl korunursunuz, gelen bir telefon araması dolandırıcılık mı nasıl anlayabilirsiniz konuları ile alakalı yazıları bulabilirsiniz.

Yukarıda KOLAYGELSIN telefon numarası ile ilgili kullanıcı yorumlarını bulabilirsiniz. Eğer bu numaranın sahibiyseniz bize iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

Bu sayfa KOLAYGELSIN telefon numarası ile ilgili yorumları içermektedir. Yorumlarınız sizin gibi bu numara tarafından aranan diğer insanlara yardımcı olacaktır. Eğer siz de bu numara tarafından aranıyorsanız bununla ilgili yorumunuzu yazarak başka insanlara yardımcı olabilirsiniz.

Bu sayfa KOLAYGELSIN neden arar, KOLAYGELSIN kime ait, beni neden aramış sorularına cevap bulabilmek için oluşturulmuştur.
İlgili telefon numarası tarafından aranan kullanıcı deneyimlerin paylaşılması, şikayetlerin ilgili telefon sahiplerine iletilmesi ve kullanıcıları dolandırıcılık girişimlerinden korunması için tasarlanmıştır. Hakaret, küfür içeren yorumlar doğrudan silinecektir.