OMERMURAT kime ait? - OMERMURAT neden arar, OMERMURAT kimin?

Bu sms göndericisi arayankim.net tarafından henüz doğrulanmadı.

arayankim.net topluluğunun yorumlarına göre bu sms güvenilmez bir mesajdır.

Yorumlar (4 yorum) Yorum yaz

OMERMURAT sms için yorumlar:

Belirsiz | @anonim yazdı(5 ay önce)

Dolandırıcı. Sakın aldanmayın. Para kazanacaksınız diye sizi donunuza kadar soyarlar. Soyduktan sonra bir de becerirlerse şaşırmayın! Toplumun bu kanserleri ile mücadele etmeyen yetkilileri Allah bildiği gibi yapsın.

Dolandırıcı | @anonim yazdı(5 ay önce)

Bugün akşam saatlerinde telefonuma böyle bir sms geldi: Ajansımız bunyesinde bay üyeler alınacaktır ücretsiz başvuru yapmak için www.happyajansim.com siteye baktım "Kadınlarla Vakit Geçirerek Saatte 1500 TL Kazanıyor!" yazıyor. Bildiğin jigolo sitesi. Ne cesaret herkese bu mesajı atıyorlar. Nasıl atıyorlar hiç mi yasadan kanundan korkmuyorlar.. insanın yuvasını yıkar bunlar. Ayıptır günahtır yahu.

Dolandırıcı | @anonim yazdı(5 ay önce)

Bana da böyle bir mesaj geldi. kimdir nedir bilemiyorum dolandırıcı olabilirler.

Dolandırıcı | @anonim yazdı(5 ay önce)

Bana, Ajansımız bunyesinde bay üyeler alınacaktır ücretsiz başvuru yapmak için www.happyajansim.com sms iptali için 0215 yaz bu numaraya gönder B354 diye mesaj geldi

Yukarıdaki bilgiler kullanıcılardan gelen yorumlardır. OMERMURAT numaralı telefon size sms gönderdiyse telefon numarası ile ilgili yorum yazabilirsiniz.

Makaleler

Aşağıda telefon üzerinden yapılan dolandırıcılık girişimlerinden nasıl korunursunuz, gelen bir telefon araması dolandırıcılık mı nasıl anlayabilirsiniz konuları ile alakalı yazıları bulabilirsiniz.

Yukarıda OMERMURAT telefon numarası ile ilgili kullanıcı yorumlarını bulabilirsiniz. Eğer bu numaranın sahibiyseniz bize iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

Bu sayfa OMERMURAT telefon numarası ile ilgili yorumları içermektedir. Yorumlarınız sizin gibi bu numara tarafından aranan diğer insanlara yardımcı olacaktır. Eğer siz de bu numara tarafından aranıyorsanız bununla ilgili yorumunuzu yazarak başka insanlara yardımcı olabilirsiniz.

Bu sayfa OMERMURAT neden arar, OMERMURAT kime ait, beni neden aramış sorularına cevap bulabilmek için oluşturulmuştur.
İlgili telefon numarası tarafından aranan kullanıcı deneyimlerin paylaşılması, şikayetlerin ilgili telefon sahiplerine iletilmesi ve kullanıcıları dolandırıcılık girişimlerinden korunması için tasarlanmıştır. Hakaret, küfür içeren yorumlar doğrudan silinecektir.